Menu

Театральна майстерня «Мікс»

Не профінансований
15%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  12,500
 • Бюджет:

  83,029
 • Доброчинців:

  2

Ми, активна команда школи з інклюзивним навчанням №8 м. Хмельницького і небайдужі та ініціативні освітяни Святошинського району міста Києва, хочемо, щоб українська школа стала по-справжньому інклюзивною.

Ми всі різні. У нас різні можливості. Але разом зі своїми дітьми ми відчули потребу у пошуку того, що нас об’єднує. Любов до прекрасного, до мистецтва спонукала нас до створення інклюзивної театральної майстерні «Мікс».

М – можливості;

І  – імпровізації;

К –  креативність;

С –  спільнота.

Ця майстерня стане простором взаємодії, де можна буде ставити вистави і влаштовувати виступи, у тому числі на основі реальних особистих історій. Взяти участь у житті майстерні зможуть діти, батьки, родини, педагоги, громада.

У майстерні ми зможемо: 

 • вибудовувати відносини на засадах партнерства та взаємодії;
 • розкривати унікальність кожної дитини, людини і родини;
 • навчитися взаємодіяти за допомогою сучасних театральних методик; співтворчості та емпатії;
 • реалізувати творчий потенціал кожного.

 

Театральна майстерня “Мікс” стане майданчиком для створення:

 • класичних театральних вистав та сучасних театральних імпровізацій, під час яких кожен глядач матиме можливість розповісти свою історію з життя;
 • постановок театру образів, де можна буде побачити власні переконання, острахи, мрії, конфліктні ситуації, відтворення яких на сцені допомагатиме вирішувати їх у реальному житті;
 • соціальних роликів, документальних відео та художнього кіно.

 

До роботи студії зможе долучитися кожна дитина, адже наша школа є інклюзивною вже 15 років, а це і досвід вчителів, і архітектурна доступність приміщень.

Ми вже маємо інклюзивний простір для репетицій та команду психолого-педагогічного супроводу.

Звичайно, нам знадобиться і фахова допомога, тому до роботи з дітьми будуть залучені спеціалісти обласного драматичного театру ім. М. Старицького.

Заняття в студії проводитимуться 12 рази на тиждень. Тому її учасники — зацікавлені учні, родини, педагоги вже за декілька місяців зможуть створити свою першу виставу.

Щоб студія запрацювала, нам потрібна ваша допомога.

Ми не можемо поміняти напрям вітру…

… але завжди можемо підняти вітрила!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

1 Comment
 1. Сергій 3 Червень 2018 at 22:37 - Reply

  Гарна ідея та ініціатива. Хотів би організувати виступ вашої театральної майстерні у Франківську. Збирайте гроші, розучуйте ролі і гайда до нас!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP