Menu

MicroSweet

Частково профінансований
51%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  10,962
 • Бюджет:

  21,483
 • Доброчинців:

  45

Мене звати Пшенична Юлія. Я учениця 10 класу ЗОШ І-ІІІ ст №1 с. Городківки з Вінниччини, дуже люблю своє село, тому хочу, щоб воно було сучасним і прогресивним.

Ідея мого проєкту полягає у створенні освітнього середовища для реалізації програми “Я – дослідник”, а саме створити можливість вивчати мікросвіт через навчальний цифровий мікроскоп.

Я пам’ятаю, як вперше у п’ятому класі  взяла до рук  учнівський мікроскоп у кабінеті біології. Яке це було щастя побачити те, що вважала недосяжним – клітини шкірки цибулі.  

Сучасна наука не можлива без сучасних засобів дослідження цифрового мікроскопа, який дасть нам можливість побачити не тільки оболонки рослинних клітин, а й познайомитись з процесами, які відбуваються у них. Значна частина учнів цікавляться біологією та хімією, пов’язують із ними своє майбутнє. А інша частина цікавиться технікою, яка також має досить дрібні деталі (мікросхеми), для складання яких потрібен цифровий мікроскоп. Тож даний засіб навчання дуже потрібний та універсальний. 

Мікросвіт вражає своєю фантастичністю та казковістю. Усе, до чого ми звикли у звичайному світі людини, повністю переходить в іншу реальність з абсолютно новими законами, можливостями та формами існування. У цьому світі лише одна маленька клітина може бути цілим організмом, який самостійно рухається, харчується, розрізняє світло та тінь, розмножується, а може бути навпаки – коли декілька тисяч одноклітинних організмів живуть колонією та існують як один організм. Спостерігаючи це, починаєш розуміти деякі біологічні феномени – утворення багатоклітинних організмів через спеціалізацію клітин у колоніях, що дає уявлення про те, який наш світ давній та яким він був іншим на початку зародження життя. І вже все те космічне різноманіття мікросвіту стає зрозумілим, але абсолютно неосяжним. Адже кожен знає, що те що побачив і сам зробив, залишається у пам’яті назавжди. Це дає поштовх до пізнання нового.  

У нашій школі завжди велику увагу звертали на дослідницьку роботу. Зокрема, я брала участь  у Всеукраїнському конкурсі дослідницьких робіт в номінації : “Популяризація екологічно безпечного способу життя’’, посіла ІІ місце. Цьогоріч я знову була другою у конкурсі – захисті науково-дослідних робіт Вінницького територіального відділення МАН. Усе це досить цікаве і захопливе, але у нас  не вистачає обладнання для поглиблення наших досліджень – у школі є тільки один Usb цифровий мікроскоп.

Я переконана, що завдяки реалізації проєкту в учнів підвищиться інтерес до навчання, з’явиться додаткова мотивація для здійснення дослідницьких проєктів з екології та занять з робототехніки. А це вплине на якість освіти учнів нашої школи і допоможе їм успішно скласти ЗНО та вступити в омріяні ВНЗ.

Для реалізації проєкту нам потрібно:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • USB Мікроскоп Kerui 1600X Zoom

  649

  15

  9735

 • Мікроскоп SIGETA BIONIC DIGITAL 64x-640x (з камерою 2MP)

  8014

  1

  8014

 • Ретранслятор TP-LINK TL-WA860RE

  649

  1

  649

 • Послуги Нової пошти

   

   

  400

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*

  12,5%

   

  2685

 • Всього:

   

   

  21483

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Від мрії – до дії!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP