Menu

МХОТ

Не профінансований
4%
До завершення
0 
днів залишилось
  • Зібрано:

    2,137
  • Бюджет:

    58,432
  • Доброчинців:

    3

Вас вітає рубіжанська спеціалізована школа естетичного профілю №7. В нашій школі вже працює музей, хор, оркестр та театр – МХОТ. Це справжній осередок творчості, емоцій, насолоди та натхнення в якому діти вчаться розкривати себе й свій талант.

Ми хочемо розвивати наш МХОТ – дати можливість учням вчитися майстерності, переглядаючи кращі світові театральні вистави, відвідуючи концерти зірок та прогулюючись музейними залами Лувру та Прадо.

Все це можна зробити віртуально, використовуючи мультимедійне обладнання. І ми мріємо оснастити таким комплексом одну з музейних кімнат.

А ще хочемо щоб у нас з’явилися новий акордеон, бубен та сопілка, а в нашого диригента – справжня диригентська паличка. Це б зробило звучання оркестру кращим.

Щоб і ви відчули нашу потребу, розкажемо вам про наш МХОТ:

Музей незвичайний, він створений своїми руками. В ньому немає артефактів, стародавніх рукописних книг, скелетів мамонтів. Проте тут є унікальна, створена власноруч колекція ляльок у різних вбраннях, що ілюструють різні історичні періоди. Це зібрання дає можливість на уроках та під час позакласних заходів знайомити учнів і батьків зі стародавніми традиціями нашого народу.

Хор дівчаток та хлопчиків, які, як ті соловейки, виспівують: «Таб-да-ба-таб-таб-да… Прийди, прийди, весно красна…». Співають й українські народні пісні, й жартівливі, й дитячі. Також співають англійською. А виступи солістів хору мають великий успіх серед глядачів!

Оркестр. Його звуки чутно цілий рік в різних місцях: у кабінеті музики, актовій залі, на сцені. Під час уроків музиканти грають разом в актовій залі, а після уроків залишаються в школі, щоб вивчати свої партії індивідуально.

Театр «Браво» — справжній носій шкільного театрального мистецтва. Тут вихованці не тільки тренують свої акторські здібності, а й вчаться любити український фольклор та пізнавати справжню українську душу.

МХОТ не обмежує свою діяльність школою. Ми проводимо виставки, екскурсії, концерти, музичні імпрези, вистави. Нас запрошують в інші школи, дошкільні заклади, громадські організації.

Ми хочемо рухатися далі. Підтримайте наші мрії!

Проект розроблено в рамках освітньої програми «Сходини» за підтримки Проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) у 14 містах Донецької та Луганської областей. У разі проведення авторами успішної краудфандингової кампанії проект буде співфінансовано у розмірі 25 000 грн.

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP