Menu

Діалог, як його побудувати, якщо ти вдома

2%
До завершення
32 
днів залишилось
 • Зібрано:

  1,078
 • Бюджет:

  45,372
 • Доброчинців:

  1

Ми – громадська організація «Ініціативний центр реалізації проєктних ідей» далі ГО «ІЦРПІ», існуємо, як офіційна організація з 18.07.2019 року. Співпрацюємо зі школами м. Одеси в суміжному проєкті разом з партнерами, зокрема навчаємо екологічній грамотності. 

Коли ми спілкувалися з дітьми у школах та ліцеях, вони розповідали, що часто не можуть висловити власні почуття й потреби. Зазвичай їх переповнюють емоції, тому дуже важливо їх випускати на зовні не токсично й мати  посередника,  який допоможе врегулювати відносини з іншими. Ми дійшли висновку, що потрібно шукати інструменти для налагодження діалогу, саме тому хочемо запустити  для учнів дистанційне навчання по медіації.  

Ідея проєкту полягає в тому, щоб знімати симуляційні відео учнів старших класів із показом практичного застосування медіації. 

Метою є навчити  інструментів вирішення конфліктів, як для використання у повсякденному житті, так і на дистанційному навчанні. У зв’язку з пандемією особливо важливо впроваджувати нові практики, які допоможуть налагодити діалоги, дійти до спільних рішень, зрозуміти природу конфлікту й знайти порозуміння для будування стосунків у сім’ї та школі. 

Ми плануємо розміщувати симуляційні відео в Інтернеті та через них вчити дітей  бути медіаторами, фасилітаторами, розуміти іншу точку зору. Бажаємо навчити комунікацій через розуміння теорії й застосування інструментів на практиці. Такі матеріали будуть корисними вчителям, батькам, психологам та всім зацікавленим у темі. Можливість переглянути відео онлайн розширить цільову аудиторію й діти, вчителі, батьки зрозуміють, що не одні стикаються з такими проблемами і дізнаються, як можна вирішити непорозуміння простими й ефективними інструментами. 

Для реалізації проєкту ми вже розробили основні методичні рекомендації. Також домовилися з психологами про залучення ширшої аудиторії, щоб долучити не тільки старші класи, а й молодші. 

Провели аналіз наявних дистанційних курсів на тему практичного застосування й розуміння  потреб дітей у такому ракурсі. Наразі самостійно  закупили 1 мікрофон. 

 

Проєкт буде мати свою платформу в Інтернеті. Програміст ГО “ІЦРПІ” зараз розробляє наш сайт, щоб забезпечити у вільному доступі дистанційні уроки по медіації для школярів, також плануємо  домовитися з іншими платформами онлайн-навчання про розміщення наших відео теорії й практики. Надалі плануємо продовжити освітню діяльність, проводити майстер-класи з медіації.

Ми прагнемо залучити учнів з усіх куточків України для перегляду наших відео-уроків, також, за бажанням, учні зможуть поділитися власними проблемами, на основі яких ми будемо формувати навчальний план. Ми прагнемо максимально залучити викладачів (вчителів) для перегляду наших відео, щоб вони більше розуміли проблеми дітей й використовували ці  знання у своїй роботі. Також хочемо залучити батьків, які пройдуть курс для того, щоб більше розуміти почуття й потреби своїх власних дітей. І звичайно ж чекаємо на зворотній зв’язок від учнів, батьків, вчителів.

Для реалізації проєкту нам потрібно:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • Відеокамера CANON Legria HF G50

  38500

  1

  38500

 • Штатив

  700

  1

  700

 • Послуги Нової пошти

   

   

  500

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*

  12,5%

   

  5672

 • Всього:

   

   

  45372

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Будуймо діалог разом!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP