Menu

Малі Олімпійські ігри – спортивне свято для родини

Частково профінансований
52%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  11,539
 • Бюджет:

  22,250
 • Доброчинців:

  26

Вітаю! Мене звати Олег Корчовський, я вчитель фізичного виховання в школі Святої Софії м. Львова з 2014 року. Я є автором проекту “Малі Олімпійські ігри”.

Мета: створити сучасні умови для фізичного розвитку 250 дітей Школи святої Софії м. Львова шляхом проведення спортивного свята, а також залученням учасників до спортивного клубу «Тато +Я» .

Завдання:

 1. Популяризації активного і здорового способу життя (провести в травні 2016 року спортивне сімейне свято у м. Львові «Малі Олімпійські ігри» із залученням  200 сімей з дітьми (до 600 осіб).
 2. Створення спортивного клубу «Тато+Я», де мали б змогу займатись спортом діти разом з батьками.

Метою цього масштабного проекту є створення умов, де батьки на власному прикладі  показуватимуть дітям переваги активного і здорового способу життя.

Логотип МОІ-min
Учасники, яких за нашим прогнозом буде від 200 до 600 осіб, зможуть попрацювати у команді, познайомитись з іншими активними батьками і дітьми, відчути смак перемоги у спортивних змаганнях, пережити яскраві моменти разом, і просто з користю провести цей день.

Ігри є своєрідним підсумком наполегливої праці учнів, педагогів, батьків у спортивно-масовій роботі Львівської міської ради, школи «Святої Софії», батьківської християнської асоціації «Алетея» та багатьох шкіл з різних районів Львова, а також Ораторії св.Луїджі Оріоне.

Ці ігри ми намагаємося зробити традицією, яка об’єднує учнів і їх батьків, для яких здоров’я – це мета та спосіб життя. Усім відомо, що немає нічого ціннішого для людини ніж здоров’я, оскільки його не можна купити та воно здобувається важкою і систематичною фізичною працею, раціональним харчуванням, відвідуванням уроків фізичного виховання, спортивних секцій, відмовою від шкідливих звичок, постійною турботою про власний організм.  

Минулого року в іграх ми намагались об’єднати різні культури народів, використати досвід спортивних свят різних країн і, навіть, включили в програму український казковий персонаж. В основу ігор було закладено ідеали і цінності  Олімпізму (принципи Fair Play, Калокагатії – ідеал гармонійно розвиненої людини, Гуманізму), розповісти про вплив спорту на моральну, естетичну, комунікативну, екологічну культуру людини, на його інтелектуальні, творчі та інші здібності, про шляхи реалізації цих можливостей.  Як результат, на 20 % зросла кількість дітей у спортивних гуртках школи.

Даний проект матиме своє продовження, оскільки  враховуючи багато позитивних відгуків минулого року, адже ніщо так не гуртує дітей і батьків як спільні дії, переживання, вболівання один за одного,
ми вирішили зробити це свято традиційним,
а також з вересня 2016 року запланували створити на базі школи спортивний клуб «ТАТО+Я», де будемо проводити спільні заняття спортом.
У клуб матимуть змогу прийти всі бажаючі, і  протягом року тато з сином або з донькою гратимуть у футбол, адже ніщо так не єднає як спільна справа та відпочинок.

Хто як не батьки та вчителі своїм прикладом покажуть дітям, що СПОРТ-ЦЕ КЛАСНО!

Для реалізації проекту необхідно 22 250 грн, тому очікуване фінансування від цієї платформи становить 22 250 грн.

Бюджет:
Знімок екрана 2016-05-02 о 11.05.41
Коротко про школу:
Школа святої Софії розташована  у м. Львові за адресою: вул.  Вічева, 2. Школа заснована у 2001 році. Це перша в Україні приватна початкова школа християнського спрямування. У 2001 році в школі  навчалось 16 учнів, у 2015 – 249 учнів. За час існування випускниками стали  близько 450 дітей.
Місія школи: Творити середовище зростання і любові та супроводжувати  на дорозі пізнання.

Контактні особи:
Директор школи – Галина Іллів, тел (032) 297-51-92
Координатор проекту – Олена Юсипович, тел.: 0677109534


Малі олімпійські ігри – це внесок у розвиток наших дітей!
Підтримайте нашу кампанію на платформі GoFundEd!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

1 Comment
 1. Андрій Шклярський 25 Травень 2016 at 10:04 - Reply

  Чудова ідея, світла мета!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP