Menu

Місто майстрів

Частково профінансований
50%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  21,000
 • Бюджет:

  42,000
 • Доброчинців:

  40

Ми навчаємося в освітньому центрі «Міст в майбутнє» і захоплюємося процесом створення нових речей. Ми маємо невеличку майстерню, де можемо втілювати свої ідеї в життя, та майстра, який допомагає нам у цьому. Нам дуже подобається те, що ми робимо. Але, на жаль, наша маленька майстерня знаходиться на околиці Одеси та доїжджати до неї досить складно.

Основний принцип, на якому буде побудована робота майстерні – рівність підлітків та наставників. У нас не можна буде почути: «Я доросліший, а отже, розумніший!». Кожен зможе висловити свою ідею і захищати її.

Ми будемо дуже щасливі, якщо до діяльності “Міста майстрів” будуть долучатись батьки та створювати зі своїми дітьми сімейні проекти!

Чому ми впевнені, що нам це вдасться?

 • Нещодавно ми відновили велосипед «Diamond» 1941 року випуску.
 • Відремонтували кілька інвалідних візків та лікарняну каталку для дитячої обласної лікарні.
 • Зараз відновлюємо мотоцикл «Ковровец» 1967 року випуску.
 • Реконструюємо і переобладнуємо китобійний вельбот і парусно-моторну яхту.
 • Минулого року змайстрували катамаран для рафтингу, а цього року плануємо перетворити його на парусний катамаран

 

В нашій майстерні можуть займатись діти віком від 6 років у присутності батьків. З 12 років можна працювати самостійно. Разом із дорослими ми провели перемовини з владою міста і отримали приміщення для майстерні, яке має вигідне розташування для дітей з усіх районів міста. Працювати в новій майстерні готовий досвідчений та ініціативний колектив педагогів-майстрів.

Як працюватиме наш простір:
Всі заняття для дітей будуть безкоштовними. Натомість майстри, у вільний від занять час, зможуть використовувати приміщення для роботи над власними комерційними замовленнями без плати за оренду;
Кожна людина безкоштовно зможе звернутись до нас із проханням відремонтувати інвалідний візок чи лікарняну каталку;
Ми будемо оновлювати різні старовинні транспортні засоби. Відреставровані моделі ми плануємо показувати на міських та всеукраїнських виставках;
Обов’язково будемо втілювати у життя власні ідеї;
Згодом почнемо приймати комерційні замовлення, щоб мати змогу оновлювати інструменти і підтримувати життєдіяльність майстерні та розширювати її.

Ми вже маємо досвід участі у таких проектах:

 • «Школа журналістики»- проект, який працює з 2015 року;
 • Гурток усної історії «Люди моря», який діє з 2017 року;
 • Проект історичної реконструкції протофракійського корабля II тисячоліття до н.е. «Кадм» під керівництвом Ігоря Мельника. Ми брали участь у будівництві корабля від початку до кінця. Проект завершиться експедицією влітку 2018 року.

 

Ми дуже хочемо, щоб до проекту приєдналось багато молоді Одеси. А ще сподіваємось, що будуть люди, які захочуть створювати такі ж проекти і в своїх містах.

Для реалізації проекту нам необхідні додаткові інструменти, щоб багато дітей могли працювати одночасно. Саме на інструменти підуть кошти, зібрані на платформі. Слідкуйте за нашою діяльністю на сторінці у фейсбук.

Збудуйте разом із нами новий maker-простір – «Місто майстрів»!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment
  TOP