Menu

Логопедична кімната

Частково профінансований
76%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  36,991
 • Бюджет:

  48,488
 • Доброчинців:

  25

У нашому Херсонському НВК №33 є класи з інклюзивною формою навчання. Інклюзія передбачає активне залучення дітей з особливими освітніми потребами в навчальний процес, культурне та суспільне життя школи. Цим діткам часто потрібні заняття з розвитку мовлення. І саме для зручності і підвищення ефективності цих занять нам необхідна логопедична кімната.

Ми хочемо створити кімнату для учнів початкової школи, де будуть комфортні умови для роботи під час логопедичних занять для дітей з особливими освітніми потребами.

Проект частково вирішить проблему забезпечення рівного доступу до якісної освіти. Частково – тому що не всі діагнози можна цілком подолати. Іноді вдається допомогти дітям із аутизмом або дітям із затримкою психічного розвитку повністю позбавитись негараздів, пов’язаних із мовленням. Натомість є діагнози, як дитячий церебральний параліч чи порушення інтелектуального розвитку, коли дітки отримують усю можливу підтримку та допомогу, однак це не дозволяє назавжди забути про мовленнєві проблеми. Та в будь-якому разі логопедична кімната для дітей – можливість розвитку і спрощення комунікації.

Як ми допомагаємо дітям в логопедичному кабінеті?

014-01

 • Виконуємо з ними артикуляційні вправи (тренуємо м’язи губ, щік, язика).
 • Розвиваємо дрібну моторику (тренуємо пальці рук).
 • Розвиваємо правильне мовне дихання дітей.
 • Ставимо звуки (різними прийомами та методами).

 

Ми проводимо логопедичні заняття з підгрупами по 6–8 дітей впродовж 20–30 хвилин або індивідуальні логопедичні заняття впродовж 10–15 хвилин залежно від ситуації.

IMG_20170907_095144

Чого ми прагнемо? Яким ми бачимо результат проекту?

Прагнемо обладнати логопедичну кімнату так, щоб там могли навчатися не лише діти з особливими освітніми потребами, але й інші діти з нашого НВК. Такі заняття допоможуть учням розвивати мовленнєві навички, навички комунікації і співпраці з однолітками.

На заняттях діти з особливими освітніми потребами навчаться природно взаємодіяти з іншими і впевнено почувати себе у товаристві.

Що нам потрібно для реалізації проекту? Як проект розвиватиметься далі?

Логопедичну кімнату плануємо облаштувати у спеціально відведеному приміщенні шкільного класу. Наразі бракує такого обладнання:

070-011. логопедичний стіл з дзеркалом;

2. логопедичний комплекс для занять;

3. парти і стільці;

4. принтер;

5. проектор.

Цього року для дітей з особливими освітніми потребами держава планує виділити кошти на придбання спеціального навчального матеріалу для занять, але оснащення кабінета меблями за державні кошти не передбачене. А спеціальні меблі не менш важлива частина логопедичних занять. Логопедичний столик підвищує ефективність роботи у постановці звуків та розвитку дихання.

На все це необхідно 48 488 гривень.

Записати

Задовольніть особливі освітні потреби наших дітей, і першими словами, які вони чітко вимовлять після роботи в логопедичній кімнаті, будуть слова вдячності!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment
  TOP