Menu

LevelUp!

Профінансований
100%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  17,417
 • Бюджет:

  17,417
 • Доброчинців:

  46

Ми хочемо об`єднати  два твердження, що людина вчиться протягом всього життя, та знань забагато не буває. І це стане дійсністю завдяки створенню YouTube-каналу, який допоможе об’єднати різні покоління та відкрити сильні сторони дорослих і підлітків.

Ми це —  команда з опорного закладу Петровірівський- НВК “ЗОШ I-III – ДНЗ», що хоче об’єднати підлітків та дорослих за допомогою спільної діяльності. Ідеєю проєкту є створення YouTube-каналу,  що нестиме у собі поширення корисної інформації та лайфхаків, де  і молоді люди, і люди старшого віку зможуть ділитися майстер-класами і корисними тонкощами для опанування певних видів діяльності.

 

 Це  допоможе підліткам у виборі професії, а  для дорослих людей може стати джерелом додаткового прибутку. Крім цього, кожен зможе стати зіркою Інтернету. Карантинне сьогодення не завжди дає змогу контактувати наживо, тому ми плануємо створити свій YouTube-канал.Участь у проєкті  дозволить розвинути сильні сторони кожного учасника, зокрема:

  Критичне мислення, що передбачає відбір інформації за певними критеріями, врахування потреб глядацької аудиторії тощо;

Творчі здібності: розробка сценарію, вибір місця та ракурсу зйомки, розробка прев’ю;

Комунікаційні навички: робота в команді, зворотний зв’язок, подолання страху публічного виступу, психологічних  бар’єрів;

Цифрова грамотність: робота зі спеціальним програмним забезпеченням та обладнанням, відеокамерою, монтаж відео.

Для реалізації проєкту ми зібрали команду однодумців та людей які готові поділитися своїми навичками у певних галузях, таких як: миловаріння, виноградарство, плетіння гачком та спицями, кулінарія, поради ІТ-фахівця, експлуатація та ремонт побутової техніки, тощо. 

Ми вже маємо приміщення для роботи. У кабінеті вчителя-тімліда  є сучасний потужний комп`ютер, принтер, роутер. Кожен має телефон з гарною камерою та розвинені ораторські здібності. І найголовніше маємо команду підтримки, яка вірить у наш успіх. Проте для того, щоб реалізовувати ідею якісно потребуємо відповідного додаткового обладнання.

Результатом проєкту буде запуск YouTube-каналу, на якому ми плануємо щотижнево розміщувати новий ролик.Трансляція в прямому ефірі майстер-класів та лайфхаків від учнів та дорослих. які в умовах пандемії COVID-19 та заборони на проведення масових заходів урізноманітнять дозвілля глядачів, ознайомлять з новими видами творчості.

Індикатором успіху буде кількість переглядів, активність у вигляді коментарів, лайків та дизлайків. А також побажання глядачів щодо наступних відео. Зворотним зв’язком слугуватиме також анкета в Google form  посилання на яку буде розміщено під кожним нашим відео.

Для того, щоб реалізувати мрію, нам потрібно:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • Мікрофон-петличка

  430

  1

  430

 • Пухнастий вітрозахист Saramonic LM-WS

  360

  1

  360

 • Кільцева світлодіодна лампа зі штативом 220 см для професійної зйомки

  350

  1

  350

 • Відеоредактор Movavi(FS0098766071)

  900

  1

  900

 • Zomei T70

  650

  1

  650

 • Flycom

  1500

  1

  1500

 • Фотоаппарат Nikon Coolpix B500 Black (VNA951E1)

  7600

  1

  7600

 • Transcend SDXC/SDHC 300S 256 GB (TS256GSDC300S)

  1500

  1

  1500

 • Аккумулятор Duracell Recharge AAA 750 мА·ч 4 шт

  450

  1

  450

  Послуги Нової пошти

  1500

  1

  1500

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*

  12,5%

  2177

 • Всього:

  17417

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Навчайся новому з LevelUp! Зроби це щоденною звичкою!

Проєкт ConnectED реалізується за фінансової підтримки програми «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), агентства з міжнародного розвитку США (USAID Ukraine – USAID Україна) та у партнерстві з ГО Центр Інноваційної Освіти “Про.Світ”.

 

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP