Menu

Креативна фізкультура

Не профінансований
1%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  221
 • Бюджет:

  37,756
 • Доброчинців:

  2

Ми вчителі фізичної культури Ліцею № 52 ім. М. Лобачевського Львівської міської ради віримо, що дітей можна зацікавити займатися на уроках фізичною культурою за допомогою нових, сучасних методів і форм роботи.

Фізична культура — це той урок на якому діти мають можливість зміцнювати своє здоров’я, перемикатися з розумової діяльності на фізичну, тим самим підвищуючи свою працездатність і емоційний стан. 

Учні потребують нових підходів до уроків фізичної культури і ми вже починаємо їх впроваджувати, оновлюючи матеріально-технічну базу та впроваджуючи нові модулі. Завдяки проєкту “JuniorZ” ми закупили інвентар для занять флорболом, фризбі, петанком, бадмінтоном, чирлідингом. І ці види спорту активно впроваджуються в навчальну програму.

 

Проте, аби урізноманітнити навчання та ще більше зацікавити учнів, ми хочемо ввести новий для школи вид фізичної активності, такий як заняття на TRX-тренажерах. TRX тренажер — це підвісні ремені з петлями та ручками. Вони є мобільними, тому їх можна кріпити як на спеціальні кріплення, так і на шведську стінку, перекладини, а також брати на вулицю.

 

Ми плануємо використовувати тренажери під час уроків під наглядом вчителя. Після уроків також зможуть займатися і вчителі ліцею. Основними перевагами тренувань на даних тренажерах є те, що ці заняття підходять усім учням незалежно від рівня їх підготовки, вони мобільні тому дають можливість тренуватися в будь-якому місці, вправи з TRX допомагають покращити поставу та укріпити хребет.

Наш проєкт спрямований на залучення якомога більше учнів до занять на уроках і створення для них комфортних умов з сучасним обладнанням та інноваційними підходами до проведення занять. Ми хочемо, щоб дітям було цікаво і комфортно займатися незалежно від їх медичної групи. Для цього нам потрібно впроваджувати нові види рухової діяльності.

Наші вчителі вже пройшли курс «Здорова постава» за напрямком: профілактика захворювань опорно-рухового апарату із застосуванням сучасних методів фітнесу та реабілітації, де зокрема вивчали заняття на TRX-тренажерах.

В перспективі плануємо створити гурток який буде спрямований на зміцнення здоров’я і підвищення фізичної підготовленості, як для наших учнів, так і для всіх охочих. А також прагнемо залучити до занять вчителів.

 Результат цього проєкту вбачаємо у зміні ставлення учнів до уроків фізичної культури, їх зацікавленості та, звичайно, у ще більшому залученні учнів до занять фізичною активністю незалежно від їх медичної групи. Прагнемо, щоб кожен учень знайшов саме той вид спорту чи активності, який підійде саме йому.

 

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • Петлі TRX функціональний тренажер PACK P2

  1034,4

  10

  10344

 • Кріплення X-Mount, D=120мм,металл

  290

  10

  2900

 • Мат”ласточкін хвіст” 1м x 1м x 3 см, червоно/синій.

  522

  36

  18792

 • Послуги Нової пошти

  1000

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*

  12,5%

  4720

 • Всього:

   

   

  37756

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Цікава фізкультура — активні і здорові діти!

Проєкт Re.Active є спільною ініціативою організації GoFundEd та JuniorZ.

 

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP