Menu

Королівство чорних та білих фігур

Частково профінансований
51%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  29,179
 • Бюджет:

  57,124
 • Доброчинців:

  123

Я  — Луковнікова Ганна Іванівна, вчитель початкових класів комунального закладу  «Гімназія зі структурним підрозділом початкової школи №20 Маріупольської міської ради Донецької області», працюю 6 років вчителем початкових класів, викладаю фізичну культуру в 4 класі. 

Ідея проєкту: відкрити шахово-шашковий клас, створити новий освітній простір, популяризувати шахове та шашкове мистецтво серед дітей та підлітків, «органічно вписати» шахи в життя учнів. Чарівна гра в шахи та шашки поєднує  інтелектуальні труднощі з емоційним задоволенням.

Наша команда вважає, що шахи  — це круто, а шашки  — це модно! Ми маємо кабінет, у якому плануємо створити «Шахово-шашковий клас». Маємо ідеї, як облаштувати освітній простір за новітніми віяннями шахової моди.  А також знаємо, як відірвати від ґаджетів та зацікавити учнів грою у шахи та шашки. 

Метою створення  шахово-шашкового класу «Королівство чорних та білих фігур» є залучення учнів до гри, де вони будуть вчитися вибудовувати стратегію дій, ухвалювати власні рішення і відповідати за них, розвивати комунікативні навички, логічне мислення. Щоб навчатися гри у шахи та шашки, не потрібно мати особливі фізичні здібності, саме тому наші заняття будуть доступні кожному.

  Проєкт “Королівство чорних і білих фігур” створений для учнів 1 – 9 класів. Наші учні в позаурочний час займаються  шахами, але не мають обладнаного приміщення. Незважаючи на відсутність обладнаного класу, чотири рази у  рік беруть участь у міських змаганнях  та отримують перемоги.

Ми плануємо ввести до освітньої програми та варіативної складової  навчального плану  закладу предмет  «Уроки шахів». Будемо мати клас для проведення «Уроку шахів», районних, міських турнірів для різних вікових груп, а кожні два місяці – плануємо проведення Кубку освітнього округу №6. Також  у планах започаткувати традицію сімейних турнірів із шахів:

 1. Командна першість шахів та шашок
 2. Районі та міський  турнір з шахів та шашок


Ми переконані, що талановитими не народжуються, а виховуються. Дуже просто допомогти нашим дітям стати не тільки розумними, але і щасливими. Шахи допоможуть їм у цьому. Кожна дитина знайде у нашому шахово-шашковому класі багато цікавого та корисного, а саме: 

захопливу гру з тисячолітньою історією під назвою Шахи та Шашки;

спілкування з інтелектуально розвиненими однолітками;

радість перемоги та вміння здобувати уроки з невдач;

здатність конкурувати у чесній боротьбі.

  А ще шахи сприяють поглибленню взаєморозумінню та зміцненню дружніх взаємин. Головним стає діяльність самих учнів, коли вони спостерігають, порівнюють, класифікують, групують, роблять висновки, з’ясовують закономірності.

Індикатором успішного проєкту для нас будуть результати у навчанні та перемоги у змагання на турнірах. Ми хочемо, щоб учень, який закінчить  навчання у нашому закладі, міг стратегічно мислити, бути рішучим, не боявся приймати помилки, був здатний конкурувати у чесній боротьбі, а наш проєкт йому в цьому допоможе.

Для реалізації проєкту нам потрібно:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • Набори шахів

  287

  10

  2870

 • Магнітна шахова дошка настінна демонстраційна

  1367

  1

  1367

 • Магнітна шахова дошка настінна демонстраційна

  1215

  1

  1215

 • Електронні шахові годинники

  627

  10

  6270

 • Проєкційний екран

  2699

  1

  2699

 • Проєктор

  9842

  1

  9842

 • Портативний ноутбук

  12800

  1

  12800

 • Стілець

  546

  20

  10920

 • Послуги Нової пошти

  2500

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF

  12,5%

  7141

 • Всього:

  57 124

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Подумай та зроби правильний хід

Проєкт Re.Active є спільною ініціативою організації GoFundEd та JuniorZ.

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP