Menu

Конструктори LEGO на інформатиці

Профінансований
100%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  21,039
 • Бюджет:

  21,000
 • Доброчинців:

  33

Мене звати Сулік Наталія,  я – вчитель інформатики в Тернопільській ЗОШ №26.

Інтеграція технологій у школу – це необхідність і виклик нашого часу. Як зробити так, щоб уроки інформатики стали цікавими для учнів, надавали їм можливість розуміти як будувати алгоритми, як вирішувати комплексні проблеми за допомогою програмування?

В 2012 році я пройшла курси для викладачів від ТОВ “ПроЛего” з робототехніки і викладала в приватному позашкільному навчальному закладі. Я помітила, що учні набагато охочіше навчаються програмувати, якщо мають моделі LEGO. Зараз я проводжу уроки інформатики у школі для учнів 3-7 класів, які вчаться програмувати мовою Scratch. Мені дуже хочеться інтегрувати свій досвід в шкільну програму, перетворюючи уроки інформатики в можливість, де учні можуть спробувати і побачити як функціонують запрограмовані модельки LEGO. Також планую залучити до використання конструктора LEGO Education WeDo на уроках вчителів фізики.

Коли діти програмують моделі з LEGO і конструктори починають рухатись, це викликає захоплення і зацікавлення у дітей. Вони одразу починають експериментувати, змінюючи параметри програми і з захватом спостерігають за поведінкою моделі, досліджують її можливості. В процесі своїх випробувань діти краще запам’ятовують і розуміють навчальний матеріал.

Програмування реальних фізичних об’єктів тісно пов’язане з фізикою і математикою. Тому діти одночасно вчаться програмувати, використовують на практиці знання з математики і знайомляться з фізичними явищами в дії.

Проект має допомогти дітям краще розуміти програмування, математику та фізику. І заохотити поглиблено вивчати вище перелічені предмети надалі.

 

Untitled design

Для реалізації мого проекту необхідно придбати конструктори LEGO Education WeDo для школи, в якій працюю (Тернопільської ЗОШ № 26). Для початку я хотіла б купити 4-5 конструкторів (вартість конструктора залежить від курсу валют).

Мій проект охопить близько 400 учнів нашої школи, які програмуватимуть в новому форматі!

Давайте зробимо навчальний досвід учнів захопливим, цікавим та сучасним!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

1 Comment
 1. Natalia Gomeniuk 21 Квітень 2016 at 17:27 - Reply

  Увага, хто хоче підтримати. Тут іноді виникають проблемки з перерахунком коштів. Якщо є можливість, то краще скористатись Приват24 або LiqPay, там проблем не виникало. Також, якщо – що, то пишіть, будемо виправляти. Дякую усім за підтримку!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP