Menu

Концепторія – місце, де творяться сенси

Частково профінансований
51%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  65,471
 • Бюджет:

  128,623
 • Доброчинців:

  124

Ми не чарівники, але перетворимо шкільний кабінет на креативну шкільну телестудію! Ви з нами?! Маленькими кроками до великої мрії!

 

Привіт! Ми команда учнів 9-11 класів Боярського академічного ліцею «Гармонія»,  Каховської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 та Надвірнянської загальноосвітньої школи I-III ст. №1 і ми зробили неможливе! Ми об’єднали Північ, Південь та Захід України для того, щоб спільними зусиллями створити креативний медіапростір у наших школах.

 

Ми дійшли висновку, що сучасний креативний простір у Новій українській школі – це не виставка малюнків, не концерт в актовій залі, а місце, яке стане центром розвитку талантів дітей за допомогою сучасних медіатехнологій. Основна ідея проєкту полягає у створенні шкільної телестудії  та шкільного телеканалу у YouTube, який регулярно буде наповнюватись новими випусками цікавих телепередач.

Проєкт орієнтований на учнів наших шкіл, котрі прагнуть саморозвитку та самореалізації у сфері медіа. Адже ведучими шкільного телеканалу і глядачами будуть саме вони. 

Робота над створенням шкільного медіапростору дозволить розвинути сильні сторони кожної дитини, а саме

творчі здібності (дизайн, оформлення приміщення шляхом розпису стін, робота над образом ведучих, створення костюмів, студійний грим);
комунікаційні навички (подолання страху публічного виступу, психологічних  бар’єрів, стереотипів, медіа етикет);
цифрова грамотність (робота зі спеціальним програмним забезпеченням, відеокамерою, комп’ютером, системою освітлення).

  А також допоможе дітям розвивати: креативність, критичне мислення, медіаграмотність, дозволить дітям відчути себе у ролі телеведучого, редактора, оператора, збільшить інтерес дітей до актуальних подій, що відбуваються у школі та місті.

Для реалізації проєкту вже зроблено перші кроки. Виділено окреме приміщення у школі, що в майбутньому стане телестудією, проведено  опитування учнів стосовно тематики телепередач. Ми заручились підтримкою професіоналів, батьків учнів наших шкіл, котрі готові поділитись своєю майстерністю. Творчі учні школи, які відвідують гурток “Декоративно-прикладне мистецтво” допоможуть нам креативно оформити простір телестудії.

Після реалізації проєкту ми зможемо створити телестудії у наших школах, де плануємо:


організовувати регулярні випуски телепередач, які будуть стосуватися важливих подій, що відбуваються у школі та в житті громади міста, створювати подкасти, стендапи, блоги;

 транслювати  майстер-класи, творчі виступи учнів та педагогів, які в умовах пандемії COVID-19 та заборони на проведення масових заходів урізноманітнять дозвілля дітей, ознайомлять з новими видами творчості;

створити креативний простір для роботи знімальної групи, де можна дискутувати, дебатувати стосовно підготовки нових випусків телепередач;

 налагодити співпрацю з місцевими телеканалами з метою отримання  досвіду студійної роботи, сприяти самореалізації учнів у якості справжніх телеведучих.

Наша телестудія також стане навчальним майданчиком для проведення уроків громадянської освіти, оскільки учні 10 класу окремим розділом вивчають “Світ інформації та мас-медіа”, а також  факультативу “Основи медіаграмотності”, уроків мистецтва. 

Для того, щоб втілити мрії у життя нам необхідно зібрати кошти для придбання аудіо-та відеоапаратури, облаштувати міні сцену на трьох осіб, що дозволить створювати якісний україномовний медіаконтент, який хотілося б слухати та дивитися. Над підготовкою кожної телепередачі працюватиме окрема знімальна група, відповідно ми продумаємо графік роботи телестудії. Передачі будуть виходити з частотою двічі на місяць. 

Для реалізації проєкту нам потрібно:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • Комп’ютер

  15 204

  3

  45 612

 • Монітор

  3 500

  3

  10 500

 • Радіомікрофон(петличка)

  450

  3

  1350

 • Фотоапарат і об’єктив

  17 999

  3

  55 497

 • Послуги Нової пошти

  1000

  3

  3000

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF

  12,5%

  16078

 • Всього:

  128623

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Проєкт ConnectED реалізується за фінансової підтримки програми «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), агентства з міжнародного розвитку США (USAID Ukraine – USAID Україна) та у партнерстві з ГО Центр Інноваційної Освіти “Про.Світ”.

 

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP