Menu

Кабінет Всесвіту

Профінансований
102%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  19,465
 • Бюджет:

  19,125
 • Доброчинців:

  50

Вчитель фізики та астрономії – це не той, хто вештається у приладах і намагається змусити вивчити формули. Це сучасний філософ, який показує нові горизонти планетарного масштабу! Мислити глобально – мабуть, одна з найголовніших навичок, які може дати сучасна школа дітям. І фізика відповідає на цей виклик.

Наш маленький Всесвіт

Наш проект – це створення маленького Всесвіту для дослідження зірок у школі. Я хочу, щоб учні на власні очі побачили велич Всесвіту, мандрували планетами, вчилися науковому підходу для розв’язання задач. Вірю, що коли кожна дитина хоч раз подивиться у телескоп і збагне всю глибину космосу, то навчиться мріяти про далекі світи. Бо той, хто вміє мріяти, навчиться ставити задачі і вирішувати їх.  

DSC00010

Сучасних дітей треба вчити ставити запитання. Для цього потрібна настільки цікава інформація, яка змусить глибше замислитися і зануритися в тему. Кабінет стане студією, де старшокласники робитимуть свої маленькі наукові відкриття, учні середніх класів зможуть знаходити відповіді на свої запитання та навчитися мріяти науково (так, із зірками це можливо!). Для допитливих дітлахів початкових класів можна проводити оглядові лекції.

Наші великі мрії

Для реалізації проекту потрібно:

 1. Stellarium – це найбільш інформативно, естетично і зручно зроблений програмний планетарій, вільно доступний в Інтернеті для всіх любителів астрономії. Крім прекрасного оформлення сузір’їв, зоряних скупчень, поверхонь планет і реалістичних текстур туманностей, Stellarium містить всі необхідні зоряні каталоги, дані про орбіти цікавих комет і астероїдів, а також повні каталоги об’єктів Мессьє і NGC.
 2. Проектор, який допоможе докладно розглядати і спостерігати роботу космічного телескопу і працювати з програмним планетарієм.
 3. Телескоп потрібний, щоб поспостерігати за планетами, Місяцем, зоряними скупченнями.
 4. Затемнення вікон кабінету для роботи лабораторії.

 

Проект дасть нам багато:

014-01Мотивуватиме учнів вивчати природничі науки.

Учні навчаться використовувати науковий підхід до рішення наукових завдань.

Зможемо реалізувати технологію змішаного навчання.

Будемо поширювати досвід: проводити семінари, фестивалі наукових робіт, учні працюватимуть у МАН.

Що стане індикатором успіху?

031-01Зацікавленість учнів вивчати природничі науки.

Збільшення кількості учнів у фізико-математичному класі.

Досягнення учнів під час оцінювання, конкурсів, олімпіад.

 

Що у нас вже є?

Завдяки батькам та учням у класі зроблений ремонт, утеплена підлога, встановлені нові вікна. Фонд WNISEF допоміг нам як опорній школі придбати обладнання для фізичної лабораторії.

Проте нам необхідно:

Записати

 

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment
  TOP