Menu

Іnteractive Еducation – сучасний підхід до освіти

Не профінансований
1%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  1,622
 • Бюджет:

  168,000
 • Доброчинців:

  4

Ми група активних українців, що скооперувалися для реалізації національної програми з переведення молодшої та середньої в школи в ефективне інтерактивне навчання у дистанційному форматі.
Володимир Брискін – засновник технологічної платформи
Courseyard, що надає можливість дітям у 8 арабомовних країнах отримувати дистанційну освіту через інтерактивні підручники.
Мальцева Надія – засновниця компанії CrazyPanda, що розробляє мобільні ігри для дітей, координаторка програми. 

Ми прагнемо перевести шкільну освіту у такий формат, що:

– вимірює ефективність дій учнів та завдяки штучному інтелекту обчислює найбільш ефективні навчальні практики;
– вимірює ефективність дій вчителів і обчислює кращі підходи;
– допомагає нетравматично залучати й інформувати батьків про потреби, труднощі їхніх дітей, необхідної допомоги в рамках сім’ї;
– допомагає попередити сценарії, які ведуть до накопичення негативного ставлення до навчання або невіри учня у власні сили;
– створює персоналізований хід навчання для кожного учня – той, що підходить для дитини індивідуально;
– надає учасникам навчального процесу підказки та детальний звіт для досягнення найкращого результату.

Карантин зробив якісне дистанційне навчання новою реальністю. Учням, вчителям і батькам потрібен такий підхід до навчання, який дозволяє надавати інформацію в цікавому форматі, управляти процесом навчання і своєчасно реагувати на зміни тренду поведінки учня, роблячи навчання дійсно персоналізованим.

Впровадження інтерактивних книг у сфері освіти дозволить оптимізувати навчальний процес. Це перетворить навчання в цікавий і захоплюючий захід. Учні більше не матимуть потреби носити купу книжок і годинами сидіти на уроках, приділяючи лише половину уваги тому, чому їх вчать. А виконання домашніх завдань у дистанційному форматі стане більше схожим на гру. Інтерактивні книги гарантують, що студенти активно взаємодіють з навчальним матеріалом з допомогою відео, анімації, зміни сцен, створення заміток і т. д. Так учні отримують більш багатий навчальний досвід, покращують успішність.

Замість традиційного стилю проведення вікторини в кінці глави, інтерактивні книги включають в себе систему самооцінювання для учнів, кожен може сам перевірити свої знання. Ці підручники забезпечені тестами і вправами впродовж усього розділу, а також після її закінчення, щоб учні зберігали інформацію, яку вони читають.

Перевірка знань в інтерактивних підручниках може дати миттєві результати, тому учні можуть відразу ж переглянути результати тесту. Не тільки учні, вчитель також може переглядати результати тесту і надавати швидкий зворотний зв’язок. Крім того, вчитель надає дитині зворотний зв’язок як в індивідуальному, так і в форматі закритого класу.

З прикладом інтерактивної книги ви можете ознайомитися натиснувши тут.

На сьогодні для реалізації проєкту нами вже виконано:   

– розроблена і сертифікована платформа для дистанційного інтерактивного навчання;
– підібрані та акредитовані Міносвіти підручники;
– проведено переговори з правовласниками;
– зібрана команда.

На старті ми плануємо переводити підручники для шкіл в інтерактивний формат, далі – вищі навчальні заклади та професійне зростання.

Успішним результатом проєку для нас буде зростання якості навчання, залученості учнів, які отримують навички під час навчання, а також кількості учнів, які  одержали якісне дистанційне навчання, й вчителів, які використовують сучасні способи і методи навчання. Усі ці показники вимірюються самою платформою, результати надаються в зручному наочному форматі.

Ми прагнемо дати українським дітям можливість бути конкурентоспроможними на ринку праці в майбутньому. Ми хочемо забезпечити їм відчуття, що вони цілісна і цінна особистість в освітньому процесі. До того ж, платформа забезпечить можливістю здобувати освіту в разі повторних карантинів.

Зараз ми знаходимось у пошуках активного бізнесу, який би став донором. Ведуться перемовини з маркетплейсами, рітейл мережами, великими виробниками.

Першим онлайн інтерактивним підручником буде: http://www.ranok.com.ua/resources/files/pdf/English_4kl.pdf

Для часткової реалізації проєкту нам потрібно:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • Створення цифрового підручника та його інтеграція у дистанційне навчання

  147 000

  1

  147 000

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*

  12,5%

   

  21 000

 • Всього:

   

   

  168 000

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Освіта, яку діти хочуть, а не змушені отримувати.

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP