Menu

Інформаційно-ресурсний центр «Smart Club»

26%
До завершення
13 
днів залишилось
 • Зібрано:

  13,400
 • Бюджет:

  50,972
 • Доброчинців:

  21

Ми активна і креативна команда вчителів та учнів 8-9-х класів Хмельницької середньої загальноосвітньої школи І-III ступенів №14, яка мріє, щоб наша школа була сучасною, успішною, інноваційною. 

У нашій школі діє бібліотека, яка є застарілою, некомфортною та відверто не дуже цікавою для сучасних учнів та вчителів. У приміщенні треба змінити старі меблі, стелажі, комп’ютерну техніку. Метою нашого проєкту є трансформація шкільної бібліотеки у центр саморозвитку, цікавих зустрічей, корисного проведення часу, культурно-мистецьких заходів. Окрім зміни концепту цього місця, ми плануємо оновити дизайн приміщення та наповнити його сучасними меблями. Це допоможе створити привабливий простір з особливою творчою, атмосферою, яка надихає та розслабляє. Він буде наповнений різноманітною літературою та оновленою комп’ютерною технікою. А в таких умовах навчатися, творити, відпочивати, релаксувати набагато комфортніше й цікавіше не лише дітям, а й дорослим.

«Smart Club» стане чудовим місцем для розумового, культурного, психологічного, інформаційного розвитку дітей та дорослих. Адже розумна, активна та щаслива молодь – ключ до кращого прогресивного розвитку нашої громади, рідного міста й України в цілому.

«В нашому центрі кожен зможе знайти собі заняття для душі, розуму й тіла: почитати, помалювати, пограти, помріяти, порелаксувати і наповнити себе позитивними емоціями» говорить амбасадор нашого проєкту, учениця 9-А класу, Думанська Марія. На думку шкільного психолога Тетяни Радкевич, на створення даного проєкту нас надихнула участь школи у програмі Healthy Schools. А «Smart Club» стане сучасним куточком розвитку ментального здоров’я у нашій школі, де можна буде проводити різні психологічні, релаксові, профорієнтаційні, розвивальні тренінги, заняття з різних видів арт-терапій.

Двері нашого клубу щодня будуть відкриті для тисячі учасників освітнього процесу Хмельницької ЗОШ  №14. Це учні, вчителі, батьки, а також майбутні школярі, випускники та інші мешканці громади нашого міста. Тут можна буде підготуватися до уроків, шкільних олімпіад, ЗНО, можна буде проводити заняття та виховні заходи. Також ми плануємо проводити позашкільні розважальні заходи: театральні вистави,  кіновечори, тематичні лекції, творчі зустрічі з відомими людьми.

Щирі та схвальні відгуки відвідувачів  «Smart Club» в соціальних мережах, велика кількість проведених заходів в приміщенні та їх задоволені учасники, постійні вдячні читачі та гості центру стануть нашим позитивним і довготривалим результатом реалізації проєкту. Крім того, ми плануємо постійно поповнювати та оновлювати ресурсний фонд «Smart Club» сучасною літературою, різноманітними новенькими розвивальними настільними іграми, комп’ютерною технікою.

Ми вважаємо, що суть нашого проєкту в об’єднанні наших людських бажань, мрій, зусиль для створення великого, світлого, щасливого майбутнього. Наша команда знаходиться лише на першому етапі реалізації проєкту, але ми вже одне ціле, з однією мрією, спільними планами та безліччю цікавих ідей. І це лише початок. В найближчому майбутньому наш «Smart Club» буде об’єднувати ще більше людей школи й міста за інтересами, творчістю, видами відпочинку та релаксу.

Для реалізації проєкту нам потрібно:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • Стелаж трапеція

  9800

  1

  9800

 • Кафедра бібліотекаря кутова з тумбою

  7400

  1

  7400

 • Стелаж-диван

  9100

  1

  9100

 • Стіл шестигранний

  2200

  3

  6600

 • Пуф шестигранний

  900

  8

  7200

 • Послуги Нової пошти

   

   

  4500

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*

  12,5%

   

  6372

 • Всього:

   

   

  50972

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Ваші добрі справи – наші здійснені мрії!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP