Menu

iHUB

Частково профінансований
50%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  24,215
 • Бюджет:

  48,424
 • Доброчинців:

  14

Мене звати Маріна Гуровська і я працюю асистентом вчителя в інклюзивному класі школи № 8 міста Хмельницький. Наша школа відкрита для всіх – ми вчимося разом. У нас навчається 816 умовно типових дітей та 37 дітей з інвалідністю (дитячим церебральним паралічем, аутизмом, синдромом Дауна, ментальними порушеннями). І вони навчаються всі разом у звичайних загальноосвітніх класах. Декілька місяців тому ми створили iHUB – інклюзивний простір, який має одну особливість – головні тут діти. Вони самостійно обирають те, чим хочуть займатися і визначають план занять. Крім того, це простір порозуміння, підтримки та спільних рішень. Ми хочемо зробити iHUB ще більш комфортним. Адже саме тут учні у позаурочний час:

 • спілкуються;
 • грають у настільні ігри;
 • планують та готуються до проведення заходів;
 • готуються до уроків, виконують різноманітні завдання, користуючись вільним доступу до wi-fi та принтера;
 • вирішують конфлікти шляхом обговорення.

  iHUB перетворив звичайну бібліотеку на місце, де генерують та реалізують творчі задуми. Чому ми вирішили створити такий простір? iHUB – це новий рівень комунікації між дітьми, батьками, вчителями, бабусями і дідусями у неформальній атмосфері; iHUB – це можливість самореалізації особистості кожної дитини; iHUB – це розвиток відповідальності за прийняті рішення; iHUB – це розвантаження після напруженого навчального чи робочого дня. Він відкритий не лише для учнів, а й для всіх охочих до спілкування та взаємодії, в тому числі тих дітей, які не навчаються у школі (випускники, учні інших шкіл, знайомі наших учнів). У нас кожен знайде друзів! У нас є команда із зацікавлених та активних вчителів, батьків і дітей, ми вже маємо приміщення і розвиваючі ігри. Хоча простір працює недовго, але ми бачимо, що діти з радістю відвідують його після уроків та на перервах. Ми хочемо зробити приміщення більш зручним і обладнаним. Ми сподіваємося на вашу допомогу в придбанні нових сучасних меблів, пуфів, журнальних столиків, проектора, настільних ігор. Після реалізації проекту iHUB ми запропонуємо модель позаурочної роботи на базі шкільної бібліотеки для широкого кола осіб. Оновлений iHUB це:

 • підвищення рівня залученості, самостійності та зацікавленості дітей (більше проектів і активних учасників);
 • модне і драйвове місце, популярне серед учнів та дорослих;
 • відпрацьована модель неформальної освіти на базі шкільної бібліотеки.

«Підлаштовувати не людину під систему, а систему – під людину». #ihub

Розкажить про проект в соціальних мережах:

1 Comment
 1. Sergio Dereza 25 Квітень 2018 at 22:44 - Reply

  Дуже гарна ідея перетворити шкільну бібліотеку на територію освіти, взаємодії, комунікації, творчості, куди буде хотітися приходити. Місце для тематичних заходів, соціальних проектів і релаксу. Я б записався в iHUB) Успіху!

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP