Menu

Your happy place

Не профінансований
4%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  1,500
 • Бюджет:

  42,449
 • Доброчинців:

  14

Я молода та амбітна вчителька початкових класів, яка намагається власними зусиллями змінити стандартний підхід до навчання та відпочинку дітей. Вже 3 роки працюю в ОНЗ Приазовська СШ I-III ступенів “Азимут”.

Часто думаю про те, чи робить школа моїх учнів щасливими… Перевантаженість, перерви, на яких лише здається, що можна відпочити, а насправді в порожніх холах просто немає чим зайнятися. На мою думку, дитина у школі повинна отримати змогу раціонально використовувати свій час – активно працювати на уроках та з насолодою відпочивати на перервах. І наша школа готова до таких змін! Я хочу презентувати проект “Your happy  place” – проект створення шкільного куточку для відпочинку та розваг на перервах.

Yhp_3

Уявіть цей куточок щастя!

Думаючи над тим, яким має стати цей куточок, я згадувала, як деякі учні часом стоять на перерві біля стіни і спокійно спостерігають за забавками однолітків. Бо ж інтереси у дітей не завжди збігаються, тому запропонувавши щось одне, ризикуєш когось не зацікавити, залишити поза увагою.
Що ж робити? Невже безвихідь? Ні, бо можна з легкістю зацікавити всіх та допомогти розкритися кожному. Для цього треба керуватися психологією маленьких учнів, їхніми побажаннями та захопленнями. Я вирішила дати свободу фантазії.

Майбутній простір я умовно розділила на три важливі для розвитку зони:

014-01

 1. Ігрова або спортивна.
 2. Творча.
 3. Розвивально-пізнавальна.

 

Таким чином, кожна дитина знайде для себе щось цікаве. Ви лише уявіть: декілька хлопців змагаються між собою, хто більше разів підтягнеться, хтось грає у твістер, у кутку дівчата читають енциклопедію та дитячі журнали, другокласники згадують літери та пишуть їх на стіні, третьокласники виготовляють святкові листівки та діляться своїм досвідом з іншим. Всі діти максимально зайняті та щасливі!!!

Yhp_1

Ми взялися разом до роботи

Ми вже робимо перші кроки в реалізації проекту, бо допомогти нам втілити ідею у життя готові старші учні, педагоги та керівництво школи і батьківський комітет.

 • Адміністрація школи виділила місце для реалізації нашого задуму.
 • Шкільна команда “Творча група” готова взятися за художнє оформлення приміщення.
 • Учні старших класів зголосилися створити умови для цікавого відпочинку заради своїх молодших друзів.
 • Ми вже маємо дві гімнастичні (шведські) стінки з обладнанням.

 

А головне, ми маємо дітей, які цього потребують, та величезне бажання поліпшити умови для них, щоб батьки без сумніву приводили та залишали своє чадо, а діти чекали ранку, щоб знову повернутися до своєї рідненької школи!

Близько 60 учнів кожного дня на кожній перерві та після уроків матимуть змогу вибрати для себе відповідну зону відпочинку та провести свій вільний час з максимальною користю  та комфортом.

Yhp_2

Я буду рада, якщо цей проект зможуть запозичити й інші школі, адже вважаю, що всі діти гідні перспективного майбутнього, не має значення, чи це місто, чи район, чи селище.

З вашою допомогою ми плануємо придбати:

Снимок экрана 2018-03-09 в 11.18.58

Минуле належить історії, майбутнє – це таємниця, а ця мить – подарунок. Давайте почнемо саме сьогодні змінювати наше майбутнє, майбутнє наших дітей! Тільки спільними зусиллями простих людей ми подолаємо цю межу безвиході та ніколи не будемо втрачати надію на кращі зміни в нашому житті!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment
  TOP