Menu

Happy world

31%
До завершення
17 
днів залишилось
 • Зібрано:

  6,492
 • Бюджет:

  20,777
 • Доброчинців:

  53

Ми – креативна, творча, цілеспрямована команда вчителів та учнів Роменської загальноосвітньої школи І-III ступенів №5 Роменської міської ради Сумської області, яка прагне покращити та осучаснити освітнє середовище школи. Щоденно навчаючись і досягаючи нових висот в освіті, ми, на жаль, забуваємо про свій емоційний стан та мало уваги звертаємо на ментальне здоров’я, адже іноді навіть на «помріяти» не вистачає часу. Але ми творці сьогодення тож час діяти і змінюватись на краще.

Щоб бути у гармонії із собою, ми дбаємо про освітнє середовище, яке  позитивно впливає на розвиток особистості. Саме тому наш проєкт покликаний створити територію щастя, де учні та вчителі зможуть відпочити після освітнього процесу, знайти час для себе та своїх друзів, поділитися творчими ідеями або захопленнями, проводити тренінги з самовдосконалення.

У реалізації цього проєкту зацікавлені всі учасники освітнього процесу, бо наша шкільна родина має на меті розвивати здорову творчу особистість, і навколишнє середовище є одним із факторів впливу.  

Час від часу чуєш  слова засмучених дітей “як хочеться знайти такий куточок в якому можна помріяти, відірватися від проблем…” (Оксана Яременко, учениця 10 класу). Слова третьокласника Яковенка Назара змусили нас задуматись  “в коридорах школи є місця в яких можна відпочити, але вони не зовсім комфортні”. Ще під час участі в програмі Healthy Schools, ми почали створювати невеликі куточки щастя в класних кімнатах. Але хотілося б створити загальний простір, який був би доступний для всіх учасників освітнього  процесу. 

Територія щастя “Happy world” — це місце затишку, де учні матимуть змогу не тільки відпочивати і самовдосконалюватися, а й ділитися креативними ідеями, здійснюватимуть творчий пошук. Створені тут вироби артмистецтва: мандали, антистрес картини прикрасять стіни залу. На полицях шафи організуємо буккросинг, ідея якого — не позбутися книжки, а поділитися з друзями чимось дійсно цікавим. Під час проведення майстер-класів “Кольоротерапія”  та “Казкотерапія”, різноманітних психологічних тренінгів, створення шкільних проєктів, учні, розмістившись на мобільних пуфах, матимуть змогу обмінюватися своїми ідеями. Це сприятиме більшому залученню дітей до участі у всеукраїнських STEM- фестивалях та конкурсах, до проєктної діяльності. 

Вчителі, зручно розмістившись в кріслі за ароматною чашкою кави чи чаю під улюблену музику, зможуть відволіктись від буденних проблем або ж обговорити і переглянути новинки педагогіки, залучатимуться до виконання релаксаційних вправ і тренінгів з розвитку ментального здоров’я, що запобігатиме професійному вигоранню педагогічних працівників.

Ми маємо пам’ятати, що  тільки щасливий учитель може виховати щасливих учнів.

Для створення комфортного середовища “Happy world” нам потрібно:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • Пуф-куб Оксфорд

  395

  15

  5925

 • Книжкова полиця-драбинка на 10 комірок

  2685

  1

  2685

 • Стіл трапеція

  970

  2

  1940

 • Фліпчарт

  5530

  1

  5530

 • Картина- антистрес триптих
  “Дерево щастя”

  1100

  1

  1100

 • Послуги Нової пошти

   

   

  1000

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*

  12,5%

   

  2597

 • Всього:

   

   

  20777

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Збудуємо щастя разом!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP