Menu

Творча студія «Voice of generation» («Голос покоління»).

Частково профінансований
51%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  26,358
 • Бюджет:

  51,892
 • Доброчинців:

  113

«Дайте голодному рибу і ви нагодуєте його на один день. Дайте йому вудку, навчіть рибалити і ви нагодуєте його на все життя». У нашому випадку даний вислів звучить дещо по-іншому: «Дайте дитині можливість реалізувати свої творчі здібності і ви виховаєте у ній майстра». У творчій студії ми руйнуємо стереотипи, що шедеври створюють одиниці.

 

Ми – креативна команда однодумців із Заходу, Сходу та Півдня України, команда творчих особистостей, яка мріє поєднати у творчій студії всі свої таланти та створювати шедеври нового покоління. Навички, які ми хочемо розвинути у наших учнів: творчість, віра в себе та наполегливість. 

 


Створивши творчу студію, в якій будуть розміщені столи для кроїння та швейні машинки для пошиття учнями екоторбинок, іграшок, костюмів в етностилі, фотоапаратура та власноруч створені фотозони
, обладнання для сублімаційного друку на різних типах поверхонь, ми зможемо запалити вогник таланту в очах кожного учня. А головне, що кожна дитина зможе відчути свою важливість та неординарність, зможе долучитись до спільної та цікавої справи.

 У кожному учневі є маленька зернинка творчості, яку варто знайти та дати їй вирости. Робота у творчій студії допоможе учням розвинути свої дизайнерські здібності, спробувати власні сили, а згодом і удосконалити їх як фотограф, стиліст, фото- та відеоредактор, графічний редактор. А ще, завдяки використанню як сировини, вживаного одягу, учні зможуть покращити екологічну ситуацію своєї місцевості.

Перші кроки для реалізації нашого проєкту уже зроблені, а саме:

проведено брейншторм серед учнів з метою збору інформації щодо інтересів учнів та їх творчих можливостей;

на базі наших шкіл працюють гуртки ручної праці. В кожній школі проведено косметичний ремонт приміщень, які будуть використані під творчу студію;

також є вчителі трудового навчання та творчі вчителі, які зможуть передати усі свої навички вихованцям;

а найголовніше, що уже зроблено — створено сильну команду, яка вірить у власні сили, впевнено йде до реалізації мети та вірить в успіх справи!

 В майбутньому наша команда планує створювати вироби: сувеніри (іграшки, екомішечки, екоторбини, локації для фотозон, виготовляти сувеніри з власно створеним графічним зображенням), які будуть передавати колорит місцевості кожної школи та реалізовувати їх як продукцію, брати участь в обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах у виготовлених костюмах, представляючи школу та традиції своєї місцевості.

Навички фотографування допоможуть у створенні віньєток, любительських фотографій без залучення професіоналів зі сторони, а згодом і відкриття  YouTube-каналу школи для демонстрації власних здобутків у справі фотографування та відеомонтажу.Майстер-класи, які будуть проведені в рамках творчої студії, ми запишемо та викладемо YouTube-каналі. Плануємо поділитись цим досвідом із вчителями району, області. Цим ми не лише зможемо показати, як трансформувати шкільні майстерні, але й те, як створити інноваційне і творче середовище у школі.

 

Результатом відкриття творчої студії буде створення трьох різновікових груп (учні  5-7, 8-9  та 10-11 класів),  які будуть об’єднані за інтересами: пошиття іграшок, торбинок, подушок для сидіння, або ж робота із фото- та відеоматеріалами. Заняття у студії будуть проводитись щодня з 15:00 до 17:00, по 1 год з кожною групою

 Учні шкіл матимуть змогу заповнити власне позаурочне дозвілля справою своєї мрії та зростати професійно у своїх уміннях та навичках: навчаться робити заміри, кроїти, працювати на машинках та оздоблювати вироби, а в напрямку фото-та відеороботи зможуть отримати нові знання на навички обробки, монтування, зйомки та розміщення власних робіт на інформаційних носіях чи інтернет-додатках.

Для дітей з особливими освітніми потребами дана майстерня буде корисною, адже допоможе працювати спільно над певним виробом, розвине їх дрібну моторику, а через неї і ментальні здібності.

Для реалізації проєкту нам потрібно:
>

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • Швейна машина Janome 5500

  4000

  6

  24000

 • Оверлок Janome Mylock T-72

  6000

  3

  18 000

 • Ножиці для відрізання ниток 10,5 см.

  30

  3

  90

 • Ножиці Tiger GL 119

  105

  3

  315

 • Послуги Нової пошти

  1000

  3

  3000

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF

  12,5%

  6487

 • Всього:

  51892

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Кожна дитина – шедевр. Тільки дайте їй можливість це відчути

Проєкт ConnectED реалізується за фінансової підтримки програми «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), агентства з міжнародного розвитку США (USAID Ukraine – USAID Україна) та у партнерстві з ГО Центр Інноваційної Освіти “Про.Світ”.

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP