Menu

UGS – ШЛЯХ ДО безкоштовної західної ОСВІТИ

Профінансований
108%
До завершення
0 
днів залишилось
  • Зібрано:

    131,500
  • Бюджет:

    121,500
  • Доброчинців:

    61

ПРО ‘ЮКРЕЙН ГЛОБАЛ СКОЛАРС’

Благодійний Фонд ‘Юкрейн Глобал Сколарс’ (Ukraine Global Scholars) створений у 2015 році з метою допомоги вступу талановитим українським школярам до найкращих світових шкіл та коледжів за повної фінансової підтримки з боку цих навчальних закладів. Йдеться про учнів 9-11 класів з усіх куточків України, особливо з маленьких міст та сіл, які завдяки своєму величезному прагненню до навчання та розвитку, визначним результатам у науці та творчості заслуговують на можливість здобуття міжнародної освіти.

Після проведення загальнонаціонального триступеневого відбору фіналістів фонд: 1) організовує 6-тижневу онлайн-підготовку до вступних тестів SAT та TOEFL; 2) проводить двотижневий табір, надаючи інформацію про весь ланцюжок вступу до закордонних шкіл та коледжів; 3) несе фінансові витрати, пов’язані зі вступним процесом фіналістів; 4) допомагає з розробкою індивідуальної стратегії для кожного з фіналістів та проводить постійне наставництво до моменту їх вступу; 5) надає інформацію щодо різних видів фінансової допомоги та стипендій, які існують в США.

Цього року ‘Юкрейн Глобал Сколарс’ отримав приблизно 350 заявок з усіх областей України та відібрав 20 фіналістів з Київської, Волинської, Львівської, Донецької, Івано-Франківської, Тернопільської, Харківської, Дніпропетровської, Кіровоградської областей. Учасники програми – це переможці всеукраїнських та міжнародних олімпіад, юні винахідники, підприємці, професійні співаки  та просто талановиті хлопці та дівчата з неймовірним бажанням змінити Україну та світ на краще!

Наша місія – надати можливість талановитій молоді України отримати доступ до кращих ресурсів світу задля виховання нового покоління лідерів, здатних вивести Україну на якісно інший рівень розвитку, запроваджуючи найкращий міжнародний досвід, тенденції та технології.

ХТО МИ ТАКІ ТА НАВІЩО НАМ ДОПОМАГАТИ ІНШИМ

Керівники програми та вся команда ‘Юкрейн Глобал Сколарс’ пройшли непростий шлях вступу до найіменитіших шкіл та коледжів світу. У кожного з нас своя історiя до омріяних навчальних закладів. Втім, усім нам допомагали порадами та мотивацією ментори – люди, небайдужі до нашого прагнення до освіти. Настав і нам час поділитися своїми знаннями та досвідом з тими українськими хлопцями та дівчатами, які бажають навчатись за кордоном, старанно працюють над своїм майбутнім та довели своє прагнення стати справжніми лідерами України.

Знайомтесь із Правлінням БФ ‘Юкрейн Глобал Сколарс’:
znimok-ekrana-2016-10-03-o-12-08-46

ЩО НАМИ ВЖЕ ЗРОБЛЕНО

Загалом наша команда нараховує дванадцять молодих людей із активною громадянською позицією та закордонною освітою від провідних навчальних закладів світу. Ми всі походимо із простих незаможних родин, і всі наші здобутки – це виключно результат наполегливої роботи над собою. Разом наша команда отримала стипендії в розмірі 2 млн. 300 тис. доларів США на свою першокласну освіту. Але, крім цього, нас об’єднує ще й прагнення до отримання найпрогресивніших знань та бажання будувати сильну Україну.

З моменту заснування у 2015 році ‘Юкрейн Глобал Сколарс’ вдалося досягти неабияких результатів. Так, із восьми фіналістів того року, п’ять вступили до найкращих шкіл та коледжів світу, разом отримавши 1.1 млн. доларів США в стипендіях:
5-finalists-2015_chart

В цьому відео ви можете побачити, як наші випускники 2015 року вже розпочали заняття в престижних американських навчальних закладах у Об’єднаних Арабських Еміратах, Швейцарії та США. Вони діляться з вами, над чим старанно працюють та про що мріють.

Інтерв’ю з Cаломе Мікадзе про ії шлях вступу до приватної школи-пансіону Emma Willard у США.

 

ФІНАЛІСТИ 2016 РОКУ ТА НАШІ ПЛАНИ НА МАЙБУТНЄ

Цього року ми вирішили докласти максимум зусиль, щоб надати можливість більшій кількості талановитих дітей готуватися до вступу, ніж у 2015 році. Згодом ми плануємо популяризувати наш досвід та знання шляхом створення онлайн-курсів, щоб інформація про можливість безкоштовного навчання в Гарварді, Єлі, Принстоні та інших кращих навчальних закладах світу для українського школяра не була новиною.

Знайомтесь з фіналістами ‘Юкрейн Глобал Сколарс’ 2016!

Наші фіналісти, окрім своєї мотивації, неабияких талантів та постійної праці над собою, на своєму рівні також роблять внесок у розвиток своєї школи, громади та країни. Саме тому ми впевнені, що знання та досвід, отримані за кордоном, лише зміцнять їх бажання допомагати Україні ставати сильним гравцем на міжнародній арені.

6-ugs-outside

 

ЯКОЇ ДОПОМОГИ МИ ПОТРЕБУЄМО

Прагнучи допомогти більшій кількості дітей реалізувати свою мрію та потенціал, цього року ми подвоїли кількість фіналістів нашої програми – тепер їх 20 хлопців та дівчат. З огляду на це, зростають витрати на оплату вступних тестів з англійської мови TOEFL та підготовчих матеріалів до них. Складання цього тесту є обов’язковою умовою вступу до закордонних навчальних закладів, а наші фіналісти не в змозі оплатити такі тести самостійно.

Кожний тест коштує 180 доларів США. Таким чином, для оплати 20 тестів ми потребуємо 3 600 доларів США чи 96 000 грн. Підготовчі матеріали для тестів TOEFL коштують 12 000 грн. Комісія платіжної системи та Благодійна допомога (пожертва) на статутну діяльність платформи GoFundEd. Таким чином, з вашою допомогою нам необхідно зібрати всього 121 500 грн.

Допомагаючи оплатити вступні тести нашим фіналістам, ви надаєте їм зароблений квиток у мрію – навчання в найкращих школах та коледжах світу. Саме там, у якісних сучасних лабораторіях та дослідницьких центрах вони матимуть змогу працювати над своїми ідеями та розвиватись як цілісні особистості, щоб повернутись додому впевненими в собі лідерами та професіоналами з першокласною міжнародною освітою.

Запрошуємо вас долучитися до справи фонду ‘Юкрейн Глобал Сколарс’
та допомогти талановитим дітям України доторкнутися до омріяної освіти
задля кращого майбутнього нашої країни!

Контактна інформація: з усіх питань щодо освітньої ініціативи ‘Юкрейн Глобал Сколарс’ звертайтесь до Юлії Лемеш  jlemesh@ukraineglobalscholars.org

 

13-finalists-outside

 

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment
  TOP