Menu

Fitness game

Частково профінансований
56%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  14,997
 • Бюджет:

  26,915
 • Доброчинців:

  81

Я, Стефанців Тетяна Валеріївна, вчитель фізичної культури Коломийського ліцею №9, разом з чудовою та творчою командою завжди підтримуємо новинки в освітньому процесі.

Мета нашого проєкту – змінити стандартні уроки фізичної культури на сучасну цікаву гру з урахуванням індивідуальних особливостей дитини. Проєкт передбачає відкриття секції степ-аеробіки та йоги, а також введення нових модулів навчання, таких, як степ-аеробіка та чирлідинг. Наші учні, маючи такий вибір занять, зможуть відволіктись від ґаджетів та позбавляться звички просиджувати уроки фізичної культури на лавці. Відкриття нових секцій допоможе дітям розвивати фізичні якості, розкриє їх руховий потенціал, а ще важливо – відчуття самореалізації.


Нові тенденції, представлені Всеукраїнським проєктом “JuniorZ”,  знаходять свою реалізацію в практичному житті ліцею. Ми маємо на меті:

підтримувати позитивну мотивацію до занять фізичної культури;

розробити план занять згідно з новими модулями;

досягнути високих результатів у розвитку фізичних якостей учнів та популяризації здорового способу життя.

За допомогою ритмічних занять під музику ми хочемо заохотити учнів до спорту та бажання регулярно ним займатись.

 Наші вчителі фізичної культури активно працюють над введенням в систему навчання таких модулів, як степ-аеробіка, чирлідинг, адже вплив занять на кардіо-респіраторну та серцево-судинну систему беззаперечний, це неоціненний внесок у здоров’я майбутнього покоління.

У ліцеї вже активно впроваджуються елементи фітнес-програм безпосередньо на уроках фізичної культури. На спортивних змаганнях виступають групи підтримки. Вчителі разом з дітьми  власноруч виготовили помпони для чирлідингу. А також у нас функціонує секційне заняття з йоги,  проте учні займаються на м’яких пазлах, саме тому нам необхідні спеціальні килимки з якими заняття стануть комфортні та безпечні.

Завдяки проєкту ми плануємо створити секцію зі степ-аеробіки для ліцеїстів 7-8 класів, групу чирлідингу для старших класів, групи із занять йоги для молодшого шкільного віку. Це дасть учням змогу задовольнити свою потребу у фізичній активності, не витрачаючи багато часу та коштів на відвідування тренажерних залів міста.

Дуже важливим у цьому аспекті стане те, що учні і вчителі почуватимуться одним цілим в досягненні мети на шляху до здорового способу життя. У наших планах – зініціювати окремі заняття для педагогічних працівників, щоб уберегти їх від емоційного вигорання та сприяти  поліпшенню самопочуття.

Ми очікуємо, що проєкт об’єднає весь ліцей для досягнення першочергової мети – збереження здоров’я людини.

Для реалізації проєкту нам потрібно:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • Степ-платформи

  1200

  15

  18000

 • Килимки для йоги

  370

  15

  5550

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*

  12,5%

  3365

 • Всього:

   

   

  26915

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Зроби сьогодні скільки зможеш- завтра ти зможеш ще більше!

Проєкт Re.Active є спільною ініціативою організації GoFundEd та JuniorZ.

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP