Menu

Фітнес студія “МІЯ” (Мама І Я)

Частково профінансований
88%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  29,100
 • Бюджет:

  33,068
 • Доброчинців:

  56

На перший погляд наша школа звичайна. Тут навчаються діти з Хмелівки і трьох сусідніх сіл. Проте водночас наша школа особлива завдяки чудовій атмосфера. Ми прагнемо вести здоровий спосіб життя, розвиватися не лише інтелектуально, але й фізично, залучаючи до активностей батьків.

Ще десятиліття тому активна дітвора розважалася цілими днями на вулиці, ганяючи у футбол, граючи у вибивного, квача, стрибаючи в резинки. Сьогодні ж діти все менше рухаються і все більше сидять: зранку за партою в школі, потім на додаткових заняттях, а ввечері – за комп’ютером чи телефоном.
На конференції партнерів ми шукали відповідь на питання «Як заохотити дітей більше рухатися у добу гаджетів та соціальних мереж?». Спільно вчителі, батьки та учні дійшли згоди, домовившись прикласти необхідних зусиль, аби облаштувати в шкільному спортзалі студію аеробіки.

Проєкт Фітнес-студія “МІЯ” передбачає закупівлю спортивного обладнання для аеробіки, ноутбука для проєктування танцювальних відео та проєктора. Цей проєкт стане ще однією частиною у процесі створення освітнього середовища, яке позитивно вплаватиме на здоров’я учнів. Заняття аеробікою дозволяють підтримувати здорову вагу, підвищують витривалість та допомагають зміцнити кістки та м‘язи. Водночас така активність має великі переваги для психічного здоров‘я. А найголовніше те, що займатися аеробікою вирішили і наші мами, для них це своєрідний релакс після сільської одноманітності, можливість відпочити, а для вчителів – один із шляхів налагодження партнерських стосунків. Вечорами у студію будемо запрошувати молодь села, щоб популяризувати здоровий спосіб життя.

Перші кроки для реалізації нашої мрії уже зроблені: з ініціативи учнів та за сприяння активних вчителів щодня ми проводимо ранкову зарядку, а щоп’ятниці організовуємо танцювальну перерву. «Танцюють усі: і дорослі, і малі», – саме під таким гаслом працює даний захід. Для реалізації проєкту ми зробили косметичний ремонт у спортзалі. У колективі є педагог, який буде проводити заняття. Також уже закуплено деякий інвентар: скакалки, круги, декілька карематів. А головне у нас є віра в реалізацію нашої мрії!

Один із стратегічних напрямів роботи школи – “Здоров’язберігаючі технології”, тому ми постійно працюємо над розвитком та покращенням фізичного здоровя учнів. У випадку успішної реалізації проєкту будемо висвітлювати результати тренувань і заохочувати до занять аеробікою. Наша мета – кожен з 81 учня школи, 14 вчителів, 4 працівники та принаймні 20 батьків має спробувати себе у спорті. Системні тренування допоможуть учням ефективніше готуватися до спортивних змагань та, відповідно, показувати кращі результати. Таким чином плануємо підняти авторитет не лише нашої школи, а й села.

Результатом проєкту стануть створені дві різновікових дитячих групи для занять аеробікою та окрема група для дорослих. Тренування кожної з груп відбуватимуться двічі на тиждень. У результаті налагодиться співпраця батьків, школи і громадськості села, підвищиться рівень успішності учнів.

Для реалізації проєкту нам потрібно:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • Колесо-триммер

  234

  5

  1170

 • Обруч масажний

  548

  2

  1096

 • Кистьовий еспандер пружинний

  79

  10

  790

 • Килимок

  244

  10

  2440

 • Підлоговий диск

  199

  10

  1990

 • Набір фітнес резинок

  400

  2

  800

 • Ноутбук

  8699

  1

  8699

 • Проєктор

  8799

  1

  8799

 • Послуги Нової пошти

   

   

  1000

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*

   

  12,5%

  4134

 • Всього:

   

   

  33068

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Бути креативними та поінформованими – потреба сучасності, бути здоровими і сильними духом – нашої школи. То ж будьмо здорові!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP