Зібрано:
Бюджет:
Доброчинців:
Зібрано
11,202₴
Бюджет
60,943₴
Доброчинців
51
Мене звати Алексєєв Іван, за час роботи директором комунальної організації «Спорт для всіх» та головою громадської організації, я набув необхідних навичок для втілення потрібних громаді проєктів. З 2019 року працюю у Вознесенській гімназії імені Т.Шевченка і разом з колегами постійно шукаємо варіанти, як зацікавити учнів до постійних занять фізичною культурою та де знайти на це ресурси.
Обговорюючи з активом гімназії зайнятість учнів під час уроків фізичної культури, позаурочних занять та їх рухову активність виявили, що стикаємось із такими викликами:
1.не всім учням цікаві звичні ігрові види спорту такі як баскетбол, футбол, волейбол, гандбол, тому існує необхідність впроваджувати нові методики проведення занять, запроваджувати нові навчальні модулі, які б враховували бажання дітей, гендерні особливості учнів;
2.для впровадження новітніх методик потрібні нові знання, спеціальне обладнання в спортивній залі, новий інвентар.
Враховуючи ці виклики ми прийшли до висновку, що хочемо вплинути на це і створити умови, де кожна дитина буде хотіти займатись фізичною культурою.
У результаті ми зупинили свій вибір на ідеї створення в гімназії команди учнів, яких навчимо проводити заняття зі степ-аеробіки, і згодом вони поширять свої навички, як серед учнів під час уроків, так і серед батьків гімназистів, збираючи їх на тренування вечорами. Елементи степ- аеробіки можна застосовувати під час кожного етапу уроку, навіть, під час вивчення модулів з ігрових видів спорту. Він точно сподобається, особливо, якщо робити вправи під музику, яка буде викликати почуття радості в дітей.
Ми чітко усвідомили, що для того, аби змінити ситуацію нам потрібні знання та ресурси. Зі своєю ідеєю ми звернулись до директора, яка підтримала нас та придбала 12 степ-платформ. Також у спортивній залі зараз триває ремонт підлоги за кошти міського бюджету. Тому маємо частину інвентарю та приміщення. Але для повноцінного забезпечення занять зі степ-аеробіки потрібно мати ще досвід та необхідне обладнання: аудіо- та відеоапаратуру.
Щоб отримати досвід проведення занять плануємо провести навчання, запросивши тренера, який би навчив нас основ степ-аеробіки. Вважаємо, що на навчання потрібно вибрати найкращих кандидатів. Тож проведемо відбір серед гімназистів. Уже сам відбір учнів на навчання пробудить у дітей бажання та дасть мотивацію до рухової активності в позаурочний час.
Щоб отримати від цього проєкту не «рибку», а «вудку» хочемо створити свій унікальний продукт, який давав би нам ресурси на втілення інших новинок. Продуктом мають стати заняття степ- аеробікою, які в позаурочний час буде проводити навчена команда вчителів та учнів для батьків гімназистів та мешканців міста. Для учнів гімназії заняття будуть безкоштовні, дорослі зможуть придбати квитки або абонементи у представників благодійного фонду “Фонд сприяння розвиткові гімназії”.
Кошти, які отримає фонд від продажу абонементів будуть спрямовуватись на розвиток нових видів спорту в гімназії. Таким чином ми зможемо залучати необхідні ресурси для розвитку інших видів спорту та впроваджувати новітні методики в навчання. Або, наприклад, продовжити розвиток цього проєкту придбанням світлодіодного екрана.
Тож, для успішної реалізації проєкту нам необхідно виконати наступні завдання:
Провести навчання зі степ аеробіки, запросивши для цього досвідченого тренера.
Обладнати необхідним приладдям спортивну залу (аудіо- та відеосистеми, степ-платформи)
Домовитись із представниками благодійного фонду щодо відкриття тематичного фонду, який би акумулював кошти залучені від проєкту:
Підготувати та провести інформаційну (рекламну) кампанію, провести перше відкрите заняття:
Отже, у результаті матимемо 20 учнів-професіоналів, які проводитимуть заняття зі степ-аеробіки. За кількістю придбаних абонементів зможемо порахувати кількість відвідувачів, яких плануємо орієнтовно 15-20 в перший місяць, 25-30 у наступні місяці.
Матимемо обладнаний аудіо- та відеоапаратурою сучасний спортзал, який можна буде використовувати не тільки для впровадження новітніх методик на уроках фізичної культури, а й для культурних та просвітницьких заходів. А найголовніше це те, що в учнів з’явиться мотивація до активних занять фізкультурою та до розвитку своїх вмінь.
Наш проєкт унікальний тим, що в місті занять із такого виду фітнесу ще немає, а також тим, що на свій розвиток учні зможуть заробляти кошти самі. А це гарний урок та розвиток їхніх життєвих компетенцій. Думаємо, що такого досвіду: співпраці учнів та благодійного фонду в Україні ще немає. Тож закликаємо підтримати нашу ініціативу!
Девіз нашого проєкту: «Дітям – нові навички, батькам – здоров’я, гімназії – розвиток!» А меценатам – радість за наш успіх)
Усім, хто підтримає наш проєкт на суму від 500 до 1000 грн, ми надамо одне запрошення на перше відкрите заняття. А тим, хто внесе на рахунок нашого проєкту більше ніж 1000 грн подаруємо абонемент на 5 відвідувань.
Для реалізації проєкту нам потрібно:
Що потрібно
Вартість, грн
Кіл-ть
Сума, грн
Послуги тренера зі степ-аеробіки
200
10 годин
2000
Проїзд тренера
500
2 квитка
1000
Харчування тренера
200
4 порції
800
Проживання тренера
600
1 доба
600
Аудіо система з мікрофонами
28325
1
28325
Бездротова мікрофонна система Takstar
3700
2
7400
Степ-платформи
1260
10
12600
Послуги Нової пошти
600
Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*
12,5%
7618
Всього:
60943
* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».
Проєкт Re.Active є спільною ініціативою організації GoFundEd та JuniorZ.
Розкажить про проект в соціальних мережах:
0 Comment