Menu

Fit by step: крок за кроком до мети

Частково профінансований
51%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  11,839
 • Бюджет:

  23,314
 • Доброчинців:

  56

Мене звати Алексєєв Іван, за час роботи директором комунальної організації «Спорт для всіх» та  головою громадської організації, я набув необхідних навичок для втілення потрібних громаді проєктів. З 2019 року працюю у Вознесенській гімназії імені Т.Шевченка і разом з колегами постійно шукаємо варіанти, як зацікавити учнів до постійних занять фізичною культурою та де знайти на це ресурси. 

Обговорюючи з активом гімназії зайнятість учнів під час уроків фізичної культури, позаурочних занять та їх рухову активність виявили, що стикаємось із такими викликами:

      1.не всім учням  цікаві звичні ігрові види спорту такі як баскетбол, футбол, волейбол, гандбол,       тому існує необхідність впроваджувати нові методики проведення занять, запроваджувати нові навчальні модулі, які б враховували бажання дітей, гендерні особливості учнів;

      2.для впровадження новітніх методик потрібні нові знання, спеціальне обладнання в       спортивній залі, новий інвентар.

Враховуючи ці виклики ми прийшли до висновку, що хочемо вплинути на це і створити умови, де кожна дитина буде хотіти займатись фізичною культурою. 

У результаті ми зупинили свій вибір на ідеї створення в гімназії команди учнів, яких навчимо проводити заняття зі степ-аеробіки, і згодом вони поширять свої навички, як серед учнів під час уроків, так і серед батьків гімназистів, збираючи їх на тренування вечорами. Елементи степ- аеробіки можна застосовувати під час кожного етапу уроку, навіть, під час вивчення модулів з ігрових видів спорту. Він точно сподобається, особливо, якщо робити вправи під музику, яка буде викликати почуття радості в дітей. 

Ми чітко усвідомили, що для того, аби змінити ситуацію нам потрібні знання та ресурси. Зі своєю ідеєю ми звернулись до директора, яка підтримала нас та придбала 12 степ-платформ. Також у спортивній залі зараз триває ремонт підлоги за кошти міського бюджету. Тому маємо частину інвентарю та приміщення. Але для повноцінного забезпечення занять зі степ-аеробіки потрібно мати ще досвід та необхідне обладнання: аудіо- та відеоапаратуру. 

Щоб отримати досвід проведення занять плануємо провести навчання, запросивши тренера, який би навчив нас основ степ-аеробіки. Вважаємо, що на навчання потрібно вибрати найкращих кандидатів. Тож проведемо відбір серед гімназистів. Уже сам відбір учнів на навчання пробудить у дітей бажання та дасть мотивацію до рухової активності в позаурочний час. 

Щоб отримати від цього проєкту не «рибку», а «вудку» хочемо створити свій унікальний продукт, який давав би нам ресурси на втілення інших новинок. Продуктом мають стати заняття степ- аеробікою, які в позаурочний час буде проводити навчена команда вчителів та учнів для батьків гімназистів та мешканців міста. Для учнів гімназії заняття будуть безкоштовні, дорослі зможуть придбати квитки або абонементи у представників благодійного фонду “Фонд сприяння розвиткові гімназії”.

Кошти, які отримає фонд від продажу абонементів будуть спрямовуватись на розвиток нових видів спорту в гімназії.  Таким чином ми зможемо залучати необхідні ресурси для розвитку інших видів спорту та впроваджувати новітні методики в навчання. Або, наприклад, продовжити розвиток цього проєкту придбанням світлодіодного екрана.

     Тож, для успішної реалізації проєкту нам необхідно виконати наступні завдання:

Провести навчання зі степ аеробіки, запросивши для цього досвідченого тренера.

Обладнати необхідним приладдям спортивну залу (аудіо- та відеосистеми, степ-платформи)

Домовитись із представниками благодійного фонду щодо відкриття тематичного фонду, який би акумулював кошти залучені від проєкту:

 Підготувати та провести інформаційну (рекламну) кампанію, провести перше відкрите заняття:

 

Отже, у результаті матимемо 20 учнів-професіоналів, які проводитимуть заняття зі степ-аеробіки. За кількістю придбаних абонементів зможемо порахувати кількість відвідувачів, яких плануємо орієнтовно 15-20 в перший місяць, 25-30 у наступні місяці.

Матимемо обладнаний аудіо- та відеоапаратурою сучасний спортзал, який можна буде використовувати не тільки для впровадження новітніх методик на уроках фізичної культури, а й для культурних та просвітницьких заходів. А найголовніше це те, що в учнів з’явиться мотивація до активних занять фізкультурою та до розвитку своїх вмінь.

Наш проєкт унікальний тим, що в місті занять із такого виду фітнесу ще немає, а також тим, що на свій розвиток учні зможуть заробляти кошти самі. А це гарний урок та розвиток їхніх життєвих компетенцій. Думаємо, що такого досвіду: співпраці учнів та благодійного фонду в Україні ще немає. Тож закликаємо підтримати нашу ініціативу! 

Девіз нашого проєкту: «Дітям – нові навички, батькам – здоров’я, гімназії – розвиток!» А меценатам – радість за наш успіх) 

Усім, хто підтримає наш проєкт на суму від 500 до 1000 грн, ми надамо одне запрошення на перше відкрите заняття. А тим, хто внесе на рахунок нашого проєкту більше ніж 1000 грн подаруємо абонемент на 5 відвідувань.

Для реалізації проєкту нам потрібно:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • Бездротова мікрофонна система Takstar

  3700

  2

  7400

 • Степ-платформи

  1260

  10

  12600

 • Послуги Нової пошти

  400

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*

  12,5%

  2914

 • Всього:

   

   

  23314

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Фітнесуй — здоров`я й успіх відчуй!

Проєкт Re.Active є спільною ініціативою організації GoFundEd та JuniorZ.

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP