Menu

Правовий гурток “Феміда”

Не профінансований
0%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  100
 • Бюджет:

  36,341
 • Доброчинців:

  1

Для когось правознавство – це лише назва уроку в школі, для когось – хобі, а для когось – майбутній фах. Як вчитель я знаю, що кожен учень – це громадянин України, хоча й неповнолітній. А отже, повинен добре знати свої права та обов’язки. Мої учні активно цікавляться правознавством, дехто з них мріє стати юристом. Проте уроки права відбуваються лише раз на тиждень і лише у 9 та 10 класах, а в 11 класі такого предмету взагалі немає. Одним школярам важко засвоїти навчальний матеріал – вони не встигають. Іншим, навпаки, хочеться знати більше. Відтак, мрію створити для них правовий гурток «Феміда». До роботи гуртка зможуть долучатися не лише школярі, а й їхні батьки, мешканці кварталу, вчителі для отримання юридичних консультацій.

 

Гурток збиратиметься систематично: раз на тиждень. Заняття будуть неформальні: вікторина, брейн-ринг, гра “Що? Де? Коли?”, дебати,  симулятивна гра (наприклад, вибори). На засіданнях будемо розглядати правові задачі та аналізувати нормативно-правові акти, знімати навчальне відео.

Завдяки проекту учні зможуть:

22-01

 • вивчати закони України;
 • ділитися своїми знаннями з ровесниками;
 • надавати свої перші юридичні консультації батькам, мешканцям мікрорайону та вчителям.

 

 

На жаль, зараз ми не можемо реалізувати свої задуми сповна, оскільки для цього потрібні технічні засоби:

1) ультрабук, щоб переглядати судові засідання, засідання Верховної ради онлайн з їх подальшим обговоренням; користуватися базою чинного законодавства для аналізу правових ситуацій та надання юридичних консультацій;

2) відеокамера, щоб знімати навчальне відео та ділитися ним з ровесниками у соціальних мережах.

бюджет

Допоможіть нашому проекту відбутися!

#Femida

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment
  TOP