Menu

STEM-простір «Еврика»

Профінансований
100%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  56,297
 • Бюджет:

  56,297
 • Доброчинців:

  55

Вітаємо!

Ми – команда однодумців, яких об’єднує Слов’янська загальноосвітня школа №15 та бажання змінювати освіту.

Ми – учні, яким не завжди легко вчити хімію та фізику. Щоб зрозуміти їх, нам не достатньо підручників з формулами, ми прагнемо видовищ та практики.

Ми – вчителі фізики та хімії. Ми не можемо виконати бажання учнів повністю, тому що обмежені навчальною програмою та відсутністю сучасного обладнанням.

Саме через обмеженість та нестачу сучасної техніки народилася ідея проекту «Еврика» – максимально ефективного STEM-простору для якісного, сучасного і цікавого вивчення фізики та хімії.

Проект передбачає роботу за трьома напрямками:

Освітній простір – це проведення уроків за моделлю «Змішане навчання». У цьому просторі ми плануємо працювати за ротаційними станціями, серед яких: робота з медіа-пристроями (планшет, ноутбук), робота з вчителем та учнем-консультантом, робота з текстовими матеріалами. Ми плануємо запровадити використання інноваційних методів навчання та онлайн-сервісів, серед яких мобільні додатки, віртуальні лабораторії, онлайн-засоби перевірки знань, онлайн-тренажери, навчально-розвивальні ігри.

Дослідницький простір – це організація дослідницько-творчої діяльності учнів, де діти матимуть можливість розкрити свій науковий та творчий потенціал. Це середовище для роботи над дослідницькими проектами, розробкою 3D-моделей, опанування комп’ютерного моделювання, проведення майстер-класів для однолітків та молодших школярів тощо.

Інтернет-простір – це створення спеціального сайту, на якому плануємо розміщувати створені учнями та вчителями відеоуроки для моделі «перевернутий клас». Відео з експериментами у виконанні учнів, онлайн-тести, відеоінструкції з ТБ, комп’ютерні ігри, творчі роботи учнів. Цей простір – це одночасно матеріал для роботи в освітньому та дослідницькому просторі та демонстрація результатів.

Для реалізації проекту ми вже зібрали команду однодумців, які прагнуть змінювати освіту та здобувати новий досвід. Ми:

 • проводимо уроки за «ротаційними станціями»;
 • маємо обладнання для проведення експериментів на уроках фізики (два роки тому успішно реалізували проект «Експерименти з фізики власноруч» на платформі GoF);
 • презентували проект «Дослідження рівня вуглекислого газу в шкільних приміщеннях» на конкурсі учнівських наукових робіт «Intel-еко-2018» у м. Київ;
 • вже маємо проектор та екран у кабінеті фізики.

Спочатку проект буде реалізовано у нашій школі на базі 9-11 класів. Потім плануємо залучити учнів з 7 по 11 клас, щоб охопити всі класи, в яких вивчається хімія та фізика. А після цього розглядаємо обмін досвідом зі школами, які розташовані поруч, та співпрацю з вищими навчальними закладами.

Запровадження моделі змішаного навчання на уроках хімії та фізики в 9-11 класах допоможе:

 • збільшити рівень мотивації до вивчення фізики та хімії;
 • залучити учнів до інновацій;
 • створювати нові засоби навчання та використовувати вже чинні за допомогою навчальних платформ;

Створення сайту стане майданчиком для презентацій проведених дослідницьких проектів на різноманітних заходах, наприклад: МАН, конкурс учнівських наукових робіт «Intel-еко» тощо.

Ми взяли участь у програмі «Сходини». Якщо краудфандингова кампанія буде успішною, ми отримаємо співфінансування від партнера програми.

Для реалізації нашої ідеї нам необхідно закупити наступне обладнання:

STEM-простір «Еврика» – радість відкриттів кожного дня!

#evrika

Проект розроблено в рамках освітньої програми «Сходини» за підтримки Проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) у 14 містах Донецької та Луганської областей. У разі проведення авторами успішної краудфандингової кампанії проект буде співфінансовано у розмірі 25 000 грн.

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP