Menu

ЕКО_Майстерня

Не профінансований
21%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  2,365
 • Бюджет:

  11,056
 • Доброчинців:

  9

Привіт, я Карпачова Вікторія, учениця 9-Б класу Великолепетиського опорного закладу, членкиня учнівського парламенту “NON_STOP”, фіналістка Всеукраїнського проєкту неформальної освіти “Відкривай Україну”.

Мене давно турбує екологічна ситуація у світі, тому у серпні 2020 року я закінчила ЕКОАКАДЕМІЮ. З того часу у мене з’явилась мрія покращити екологічний стан свого селища та області в цілому.
Тому ми створили команду екоактивістів та вирішили діяти та вже реалізували проєкт “Зробимо Лепетиху чистою”: зібрали сміття у Прибережному парку, на Братському кладовищі, розповсюджували агітаційні листівки, зняли соціальну відеорекламу, провели пресконференція за участю влади, ЗМІ та громадськості, запустили челендж #ЗробимоЛепетихуЧистоюРазом, очистили територію та відновили знак “Ми любимо Лепетиху” на узбіччі дороги Каховка  — Запоріжжя.
А нещодавно з’явилась ідея створити у нашій школі майстерню з пошиття ЕКО МІШЕЧКІВ зі старого одягу, тобто використати підхід апсайклінгу (повторного використання) вже нікому непотрібних речей. На уроках трудового навчання та шкільних гуртках: «Майстриня»,  «Національна спадщина», «Екоактив» учні зможуть виготовляти екосумки власного дизайну, під керівництвом вчителів та ментора. Результат роботи екомішечки як альтернативна заміна поліетиленовим пакетам.

Ідея проєкту з’явилась після прогулянки Прибережним парком. Мене неприємно здивувала засмічена територія та купа використаних пакетів, після цього я вирішила  — треба ДІЯТИ! Думка з екомішечками надихнула на створення власної шкільної майстерні, адже це спосіб забезпечити стале виробництво, яке буде розповсюджувати торбинки на все селище.

А майстрами з виготовлення сумок стануть самі учні, які прагнуть осучаснити свій заклад та покращити екостан рідного селища.

Для реалізації проєкту ми вже провели конкурс на кращі ескізи екосумок та зібрали команду Майстрів. Мріємо у майбутньому на зароблені кошти покращувати наш заклад  — побудувати зручний пандус для дітей з особливими освітніми потребами та створити  комфортні зони для саморозвитку і неформального спілкування учнів.

Майстерня буде працювати на спеціалізованих уроках та буде відкритою  у позаурочний час. Усе в наших руках! Тому ми вирішили діяти задля комфортних умов перебування школярів у закладі та покращення екологічного стану рідного краю.

Для реалізації проєкту нам потрібно:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • Швейна машинка JANOME

  5199

  1

  5199

 • Швейний набір

  450

  1

  450

 • Нарукавники та фартухи для праці

  149

  25

  3725

 • Послуги Нової пошти

   

   

  1000

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*

  12,5%

   

  1382

 • Всього:

   

   

  11056

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Від мрій до дій!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP