Menu

EASY ENGLISH – вивчати англійську легко!

Не профінансований
8%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  4,509
 • Бюджет:

  60,109
 • Доброчинців:

  12

       Вітаю! Мене звати Ірина. Працюю вчителем англійської мови у середній загальноосвітній школі №32 м. Львова. Моя мета – навчити учнів вільно спілкуватися та грамотно писати англійською.

      У молодших класах я влаштовую ігри, організовую роботу в парах і командах. Мої маленькі учні дуже люблять вчити пісеньки англійською мовою, тому я завжди стараюся підбирати тематичні пісні, щоб вони краще запам’ятовували нові слова та фрази. Найкраще їм вдається розігрувати сценки та відтворювати діалоги. Особливе місце у нас займають уроки-казки, коли діти перевтілюються у казкових героїв.

    Діти старших класів обожнюють уроки-мандрівки, а також завжди чекають на можливість побути вчителем англійської мови і провести урок. Така практика дозволяє учням отримати новий досвід та зрозуміти нелегку працю вчителя. До цих уроків діти готуються з особливою відповідальністю. Також учням старших класів подобається створювати проектні роботи в командах і самостійно.

18763393_1353194164733717_1420673193_n

    За час роботи і з молодшими, і зі старшими дітьми я зрозуміла, що у вивченні іноземної мови дуже важливо іти “в ногу з часом”, адже учнів приваблює все нове, а особливо комп’ютерні технології. Вільний час вони здебільшого проводять у віртуальному світі, перед екранами телефонів і планшетів.

Настав час вивчати англійську мову за допомогою інтерактивних уроків, коли мову можна не тільки почути, а й побачити і торкнутися її.

            Останнім поштовхом до створення проекту стала поїздка у гімназію ім. Івана Павла II у м. Свідніку, де я мала можливість побачити, як активно польські вчителі використовують інтерактивну дошку та проектор на уроках англійської мови. Поспілкувалась з учнями і вчителями, і зрозуміла наскільки зросла мотивація до вивчення мови в учнів з використанням  комп’ютерних технологій. Атмосфера на уроках невимушена, до навчального процесу залучені всі учні, а самі уроки цікаві та насичені. Та найголовніше – діти весь урок із захопленням працюють, не поглядаючи на годинник.

18788703_1353194238067043_1509920837_n     

     Учні нашої школи із задоволенням навчаються за цікавими і доступними для вивчення мови підручниками видавництва PEARSON. Різноманітна і насичена тематика сприяє розвитку основних 4 аспектів: аудіювання, говоріння, читання і письма. Але, на жаль, лише прослуховування диску на уроках – це дуже мало. Індивідуальна робота з планшетами також не дає очікуваного результату, зважаючи на те, що не у всіх учнів є можливість їх придбати. Тому для нас такою важливою є інтерактивна дошка, комп’ютер та проектор. Видавництво PEARSON пропонує чудовий навчально-методичний комплекс, який містить інтерактивний диск, розроблений до кожного уроку. Використання цього інтерактивного диску зможе зробити наші уроки цікавими і повноцінними, а головне – в учнів буде мотивація до вивчення англійської мови. Щоб реалізувати нашу мрію, нам необхідний інтерактивний комплекс, який складається з інтерактивної дошки, проектора та ноутбука.

Очікувані результати:

014-01

 1. Збільшення кількості сприйнятого матеріалу за рахунок збільшення наочності на уроці.
 2. Подолання бар’єру в процесі діалогічного та монологічного мовлення.
 3. Можливість використання аудіо- та відеоматеріалів, ігрових елементів, які зроблять уроки яскравішими.
 4. Значне підвищення рівня мотивації учнів, їхньої зацікавленності та дисципліні.

 

Записати

Допоможіть здійснити нашу мрію!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment
  TOP