Menu

Easy & delicious

Не профінансований
1%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  720
 • Бюджет:

  57,143
 • Доброчинців:

  6

Мене звати Влад. Я навчаюся в КУ СЗОШ І-III ступенів 20 м.Суми. Ідея мого проєкту полягає у створенні програми електронного меню, яка допоможе учням та вчителям обирати з запропонованого переліку страв найбільш бажані. Це буде сприяти покращенню їхнього раціону.

Користувачами програми будуть учні та працівники освітнього закладу. Я хочу створити сучасну систему замовлень, яка буде простою у використанні. Також дати учням змогу виключити з раціону ті страви, які їм не подобаються. Нове меню буде складатися зі страв Євгена Клопотенка, які можна готувати у шкільних їдальнях. Закупівельна вартість продуктів не збільшиться ні на гривню, а ось технологія приготування дасть змогу зробити учнівські сніданки та обіди смачнішими, кориснішими та більш апетитними на вигляд.

Для реалізації проєкту я вже продумав принцип роботи мобільного додатку та зібрав дуже кльову команду, яка допоможе втілити мої задуми.

Принцип роботи.
Відкривши додаток, користувач бачить головне меню з кнопками: «Вибір страви», «Налаштування».

Натиснувши на кнопку «Вибір страви», учень чи працівник школи потрапляє у меню, де він має змогу обрати страви на 5 днів наступного тижня. На вибір користувачеві пропонуються декілька страв, серед яких він і повинен обрати найбільш бажану. Також він матиме можливість змінити свій вибір протягом вихідних днів. Набори страв для кожного дня будуть відрізнятися за складом, щоб людина отримувала всі важливі компоненти їжі протягом певного строку. Споживач матиме змогу створити список улюблених страв, які будуть готуватися, якщо йому не вдасться вчасно обрати страви на тиждень.
Під час вибору страви
замовник має можливість переглянути її склад. 

По закінченню строку вибору страв, коли адміністрація закладу вже має повні списки щодо конкретних замовлень та їхньої кількості, вона буде передавати цю інформацію до кухні шкільної їдальні, де наші кухарі будуть готувати нам смачну їжу.

У відділі «Налаштування» користувач зможе:

Створити список улюблених страв різних типів для автоматичного обрання їх у разі, якщо користувач власноруч не зробить цього.

Змінювати акаунт.

Переглянути історію замовлень.

У планах на перспективу цей додаток буде працювати для навчальних закладів усього міста, а згодом країни. Адже якщо інша школа захоче приєднатись та також використовувати додаток у своєму закладі, їй достатньо буде надіслати запит на нашу електронну скриньку і ми зв’яжемось з нею для надання інструкцій для безкоштовного приєднання.

Працювати з додатком будуть усі учні нашого закладу. Сподіваємося, що далі долучаться інші школи. Наразі неможливо точно підрахувати, скільки людей буде використовувати цей додаток у повсякденному житті в майбутньому.

Для реалізації проєкту нам потрібно:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • Послуги програміста

  50000

  1

  50000

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*

  12,5%

   

  7143

 • Всього:

   

   

  57143

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Підтримай проєкт – зроби шкільне життя українців смачнішим та кориснішим!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP