Menu

Із народного джерела

Не профінансований
10%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  3,860
 • Бюджет:

  39,303
 • Доброчинців:

  10

Назва нашої школи здасться вам трохи завеликою – Навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І-ІІ ст.-дитячий садок №10” Дружківської міської ради Донецької області. Бо насправді наш освітній заклад складається одночасно з трьох: загальноосвітньої школи, дитячого садочка та інтернату з цілодобовим перебуванням для дітей контрольних категорій. Наші вихованці – діти віком від 3 до 15 років. 80% наших учнів це діти з сімей контрольних категорій, і майже 40% з них мешкають у пришкільному інтернаті.

Враховуючи напружену ситуацію у східному регіоні, ми приділяємо велику увагу національно-патріотичному вихованню.

Шість років тому ми вперше провели Фестиваль українського фольклору “Із народного джерела”. Він допомагає тісніше познайомитися з історичними місцями та значущими пам’ятками історії українського народу. Кожен клас методом жеребкування отримує завдання представити обрану область України у всій красі. На фестивалі виступають всі учні школи, у тому числі пришкільний інтернат та дитячий садок.

work

Фестиваль допомагає нашим вихованцям пришкільного інтернату отримати кращі навички комунікації. Але, представляючи клас на шкільному етапі, або школу на міському, вони звичайно порівнюють себе з іншими не тільки в уміннях, а й в зовнішньому вигляді. І брак гідних костюмів не дає почуватися їм рівними та впевненими у собі. Тому ми прагнемо вдіти їх в українські національні костюми.

Це допоможе підняти їхню самооцінку і випустити у дорослий світ впевнених свідомих громадян. Адже впевненість у собі – маленький крок до досягнення великої мети.

Як проходить фестиваль

Для презентації своєї області недостатньо заспівати пісню. Дітей чекають історичні вікторини, оформлення стіннівок та плакатів, презентації підготовлених матеріалів – танок, обряд, гра, вірш, сценка. У закладі постійно працює шкільний танцювальний гурток, до складу якого входять і вихованці пришкільного інтернату, і інші школярі.

Цілий місяць діти читають книжки та газети, риються в інтернеті, передивляються відео. Підготовка до свята – справжнє дослідження історії окремої частинки держави. Випускники школи, батьки, вчителі приходять переглянути виступ. Наприкінці учасники отримують грамоти за перемогу у різних номінаціях.

Снимок экрана 2018-03-14 в 10.18.39

Фестиваль українського фольклору “Із народного джерела” став традицією. Щороку ми проводимо його, щоб:

 • пробудити громадянську позицію, розвинути стійкий інтерес до історії держави, її традицій;
 • розкрити нові таланти;
 • спонукати до дослідницької роботи;
 • навчити мислити свідомо;
 • спонукати рухатись до перемоги завдяки знанням;
 • згуртувати дітей у команди.

Далі буде…

 • Фестиваль українського фольклору який вже став традиційним, зможе надалі проводитися у новому форматі.
 • Як філія опорної школи, плануємо запросити на фестиваль учнів з інших філій, таким чином масштабувавши його.
 • Придбані костюми будуть задіяні протягом багатьох років у заходах національно-патріотичного напрямку на шкільному та міському рівнях.
 • Діти будуть з гордістю виходити на сцену, адже нові костюми – нові ідеї – впевнені у собі школярі.

main_2

Захоплені відгуки дітей, батьків, гостей фестивалю стануть для нас найкращим результатом старань. Якщо стане більше охочих виступати на сцені, якщо розкриватимуться нові таланти, якщо діти пришкільного інтернату стануть більш упевнені у своїх силах, то можна вважати виконаною частину задуму.

Ми прагнемо, щоб наші діти, незважаючи на низький рівень добробуту в сім’ях, почували себе впевнено будь-де, щоб, попри на неспроможність купити омріяну вишиванку, вони мали можливість її одягнути.

Мріємо виховати свідомих громадян, впевнених особистостей, талановитих діячів.

Понад 70% наших вихованців вже самостійно придбали вишиванки та віночки.

З вашою допомогою ми хочемо придбати ще декілька комплектів костюмів, бо мріємо, щоб кожна дитина нашої школи почувала себе впевненно не лише на сцені, а й у житті.

Снимок экрана 2018-03-14 в 09.51.30

Дамо шанс кожній дитині вийти у світ впевненою особистістю!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment
  TOP