Menu

Distance learning for everyone

Не профінансований
4%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  2,427
 • Бюджет:

  66,310
 • Доброчинців:

  12

Привіт, ми – учні та педагоги Миколаївського класичного ліцею мріємо про якісну і доступну освіту! Тому ми вирішили застосувати новітні технології, щоб зробити навчання у школі сучаснішим. Плануємо створити кабінет, оснащений комплексом для дистанційного навчання з інтерактивною дошкою, проєктором та зручною документ-камерою.

У час пандемії і  карантину –  ми змушені навчатись онлайн. Як же зробити так, щоб уроки під час «дистанційки» стали цікавими? Адже сучасні підлітки змалку оточені різноманітними гаджетами  і не уявляють свого життя без інтернету. Новітні технології за правильного використання не заважають навчанню, а навпаки підсилюють та допомагають творити освітній процес якісним та цікавим, особливо в онлайн форматі. Одним з таких сучасних інструментів є інтерактивний комплекс для дистанційного навчання!

Що це таке?

Це сучасний комплекс для дистанційного навчання з інтерактивною дошкою INTECH, яка має функцію віддаленого класу і дозволяє підключатися та дивитися урок, що проводиться на інтерактивній дошці в класі вчителем. Комплекс особливо корисний у випадку карантину та як додатковий елемент щоденного традиційного навчання. 

Під час дистанційного навчання він забезпечує педагогам можливість виходити на зв’язок з учнями,  проводити онлайн уроки, конференції, записувати і презентувати відео, демонструвати лабораторні роботи в реальному часі.

Під час очного навчання комплекс можна використовувати для демонстрації презентацій, цікавих дослідів і експериментів. Так у рамках декади природничих дисциплін, яка проходить в нашому ліцеї кожен рік,  учні експериментували з котушкою Тесли і за допомогою електричного струму створювали високочастотний сигнал, проводили досліди з газоутворення між Н2О2 та мийними засобами, у процесі яких утворилося багато кольорової піни.

Використання ж документ-камери, яку ми плануємо закупити,  допоможе ліцеїстам краще візуалізувати дослідні процеси, створювати власні відео і використовувати  їх для навчання однолітків. Таким чином вони зможуть реалізувати інтерактивний метод “Навчаючи – вчуся”. Комплекс для дистанційного навчання буде у вільному доступі, педагоги і учні за потреби зможуть використовувати всі його можливості.

Для реалізації проєкту вже є в наявності затишний кабінет, ноутбук з камерою та навушниками, завдяки яким ми впроваджуємо багато інтерактивних методик дистанційної освіти. Також  ми створили багато навчального відеоконтенту, щоб досягти максимального заглиблення в навчальні дисципліни. 

Даний проєкт створений для вчителів, учнів і батьків, щоб вчитель презентував якісний навчальний контент, дитина мала можливість опановувати новий навчальний матеріал, а батьки мали змогу координувати  цей процес.

Наша мета – розширення можливостей, впровадження інтерактивного дистанційного навчання й поширення його на всіх учнів, а для цього нам необхідно деяке приладдя:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • Інтерактивна дошка INTECH RD80A

  23141

  1

  23141

 • Проєктор Maxell MC-EX303E

  13228

  1

  13228

 • Кріплення для проєктора CHARMOUNT CT-PRB-2

  494

  1

  494

 • Кабель 15M HDMI CT-HDM10095

  699

  1

  699

 • Ноутбук Lenovo V15-IKB (82C70010RA)

  15000

  1

  15000

 • Документ-камера Eloam S600

  4959

  1

  4959

 • Послуги Нової пошти

   

   

  500

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*

  12,5%

   

  8289

 • Всього:

   

   

  66310

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

Створимо разом сучасним підліткам сучасну освіту!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP