Menu

Creative room

Частково профінансований
57%
До завершення
0 
днів залишилось
  • Зібрано:

    36,000
  • Бюджет:

    63,690
  • Доброчинців:

    116

Ми активна група вчителів київської школи №285. 

У наш час все, що оточує дитину, повинно стимулювати її до навчання і виховання. Утримати увагу дитини на уроці сьогодні дедалі складніше. Переважно діти півдня проводять у класі, сидячи за партами. А коли за вікном гріє тепле сонечко, дуже важко зосередитись на навчанні. Тому інколи доречно посадити дітей колом, сісти біля них і у такому форматі проводити урок. Замість дошки ми зможемо використовувати ватман, а замість крейди – кольорові маркери. Такий формат уроку дуже підходить для вивчення природничих предметів. У будь-якому випадку їм дуже сподобається вчитись у неформальній обстановці.

Але шкільне життя – це не лише уроки, ми повинні в дітях розвивати їхні таланти. Тому разом з однодумцями ми вирішили створити таку кімнату, яка буде мотивувати учнів до навчання, виховання і творчості, а також допоможе зняти втому і перенавантаження діток.

IMG_2878

Кімната буде поділена на три сектори:

– творчий;

– ігровий;

– розвиваючий.

 Сектори будуть чітко визначені і окреслені.

Творчий сектор матиме сцену, де проводитимуться театралізовані вистави і концерти і де діти зможуть відчути себе справжніми акторами. Сцену будуть відокремлювати від інших центрів куліси, на яких ми будемо розміщувати творчі роботи.

Ігровий сектор ми плануємо зробити в середині кімнати на м’якій підлозі. Це буде зона для проведення рухливих, будівельно-конструкторських, сюжетно-рольових і дидактичних ігор. (Цього року вже проводилися психологічні заняття для зближення і розвантаження діток, але умови були не зовсім доречними.)                 

Розвиваючий сектор – це зона малювання, ліплення. Це також зона читача, письменника, дослідника. (Для цього ми хочемо надалі придбати модульні меблі.)

IMG_3147

Вчителі зможуть проводити у цій кімнаті свята, театральні вистави, конкурси, тематичні години, предмети естетичного циклу, години спілкування, виставки, заняття гуртків, презентації.

Діти зможуть обирати діяльність за власним бажанням, будуть вчитися працювати у командах і міні-групах, зможуть зняти втому і перенавантаження. Ця кімната допоможе їм соціалізуватися, вчитися правильно керувати своїми емоціями, допоможе розвивати образну пам’ять, уяву, розумові здібності і естетичний смак.

 Який очікуємо результат?

Результатом проекту буде створення креативної кімнати, де у неформальній атмосфері проводитимуться предмети естетичного циклу, тематичні години спілкування, виставки, заняття гуртків, психологічно-емоційні ігри для об’єднання дітей, конкурси, презентації, свята. У такій кімнаті буде легше знайти індивідуальний підхід до кожного учня.

IMG_3148  

Що нам необхідно для реалізації проекту?

Перш за все, зробити внутрішній ремонт: змінити освітлення, пофарбувати стіни, стелю, зробити м’яку підлогу, сцену. Це зробить кімнату більш яскравою і сприятливою для творчості. І це тільки перший крок – підготовка кімнати.

Записати

Далі в кімнаті будуть модульні меблі, екран, проектор, комп’ютер та все необхідне для творчих занять.

Батьки всіляко прагнуть долучитися і допомогти. Так, власне, за їх участі і підтримки відбувся благодійний ярмарок з великодніх прикрас та випічки у школі. Зібрані кошти підуть на заміну електрики і частково на ремонт кімнати, яку ми плануємо модернізувати. Також за кошти батьків з фонду школи будуть проведені усі інші ремонтні роботи з модернізації. Для наповнення кімнати ми хочемо залучити доброчинців!

Мрії повинні збуватися!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment
  TOP