Menu

Майстерня дитячої творчості

Профінансований
104%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  6,220
 • Бюджет:

  6,000
 • Доброчинців:

  20

Усім вітання! Мене звуть Тетяна Вакарова і нещодавно ми успішно завершили першу краудфандингову кампанію на GoFundEd. Після цього мені захотілось поділитись власним досвідом з іншими вчителями та залучити їх до творення кращого освітнього середовища у нашій школі! Так і з’явився проект – “Арт-майстерня для дитячої творчості” спільно з Віктором Юрійовичем, що організовує у школі гурткову роботу для учнів!

Пан Віктор реалізовуватиме проект, він дуже творча людина і вміло передає це дітям, вироби наших учнів виставляються на різноманітних виставках і районі та області! Усі матеріали та прилади для роботи, Віктор Юрійович знаходить сам, тож спільними зусиллями ми спробуємо зробити проект, який допоможе нам створити сталі умови розвитку майстерні у школі!

22222
Чому?

Гурткова робота учнів – це  один із видів учнівської діяльності, де є політ фантазії та втілення нових креативних ідей дитини через “роблення” (learning by doing).  У нашій школі є майстерня, де учні розвивають свою творчість, експериментують, створюють вироби, які потім виставляються у Хустському районному центрі дитячої творчості.  

Для того, щоб можна було залучити більшу кількість дітей до арт-майстерні, а також виготовляти разом з ними вироби, які можна використовувати на інших уроках, ми хочемо створити для них більш зручне середовище. Для цього нам потрібно докупити кілька приладів та матеріалів, а також облаштувати для учнів робочі місця.

66666

 

Що буде результатом проекту?

Учні разом з вчителем проектуватимуть рухомі моделі з дерева, виливати з олова фігурки. Своїми руками та за допомогою отриманих інструментів створюватимуть прилади для школи (до прикладу, анемометр для визначення швидкості та напрямку вітру, щоб мати можливість робити щоденні записи у календарі погоди, який є, майже, у кожному класі). Створять дві шашкові дошки для гри на подвір’ї  школи, щоб на перервах учні могли погратися у шашки чи шахи на перервах.

44444

Протягом наступного навчального року, ми разом:

 1. Проведемо майстер клас для учнів та батьків школи;
 2. Власними зусиллями облаштуємо шкільне подвір’я для дитячого дозвілля: поставимо дошки для гри в шашки чи шахмати;
 3. Створимо майданчик для метео-спостережень.

Важливо зазначити, що робота у майстерні спрямована  на формування в учнів системного мислення: вміння бачити зв’язок технічної творчості з предметами шкільного курсу та вмінням застосувати набуті навички у житті. Під час роботи учень розвиває, поглиблює елементарні відомості з математики, природознавства, фізики, розкриваються питання історії, мистецтва та суспільствознавства.

Важлива роль надається графічній підготовці, формуванню мовної культури учнів, засвоєнню технічної термінології, проведенню дослідів і вирішенню творчих завдань. 

Як будемо поширювати свої напрацювання?

Майстер-класи, які будуть проведені в рамках арт-майстерні будуть записані онлайн та викладені в YouTube, ми плануємо поділитись цим досвідом із вчителями трудового навчання цілого району. Цим ми не лише зможемо показати, як трансформувати майстерні, але й те, як створити інноваційне і творче середовище у школі!

33333

Для чого нам кошти?

За зібрані кошти ми придбаємо додаткове обладнання та матеріали, щоб перетворити нашу арт-майстерню у справжнє місце взаємодії.

 

№ п/п Назва приладу кількість Ціна  за одиницю Ціна, грн
1. Дриль ЕНЕРГОМАШ 1 530
2. Болгарка ЗЕНІТ ЗУШ-125/1000

(комплект)

1 59 990
3. Плоскогубці 2 35 70
4. Круглогубці 2 59 118
5. Набір стамесок Intertool 2 109 218
6. Лобзик Фіолент – ПМЗ – 600 Э 1 1171
7. Вязальний дріт – 0.002м або проволка для рамок (для бджільництва) 2 шт 30 60
8. Ножниці для квілінгу 2 упаковки
9. СтеплерIntertool(RT-0201)  1 147 147
10. Пензлики упаковка 55 55
11. Пилочки для ручного лобзика упаковка 25
12. Фігурні ножниці для квілінгу 3 27,12 81,36
13. Лак НС -243 172 172
14. Полички для зберігання приладів 1 1500 1500

У результаті буде створено спільний освітній продукт учня та вчителя, який сприятиме не тільки підвищенню мотивації учнів та вчителя – майстра, але в той же час приверненню уваги батьків та дирекції школи до роботи гуртка, кращій оцінці їх діяльності й покращенню вмінь у дітей  щодо роботи  з інструментами та різнорідними матеріалами.

Розкажить про проект в соціальних мережах:

2 Comments
 1. Marta 1 Липень 2016 at 11:21 - Reply

  Хороший проект, такі милі діти:)

 2. Тетяна 1 Липень 2016 at 22:33 - Reply

  Спасибі! Дітки милі – це точно, а ще й дуже працелюбні. На відео показиний лише один напрямок роботи – “Вироби з лози”, але, насправді, робота дуже багатогранна.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP