Menu

Коперник-центр

Не профінансований
4%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  2,125
 • Бюджет:

  50,396
 • Доброчинців:

  10

Ми впевнені, що географія, фізика та астрономія – дуже цікаві науки, їх треба вивчати та аналізувати. Це допоможе усвідомити зв’язок світу з нами, людьми. У нашій школі є якісне викладання природничих наук. Але ми бачимо, що вчителю важко передати навчальний матеріал, а нам – усвідомити його, якщо немає цікавого унаочнення. Можна скільки завгодно говорити, але побачити все своїми очима набагато цікавіше і корисніше.

Учні зможуть вивчати Землю, Сонце, Місяць завдяки глобусу-моделі «Будова Сонця», глобусу-моделі «Зоряне небо», телурію (модель Сонце-Земля-Місяць), моделі «Сонячна система», пізнавати таємниці Всесвіту за допомогою рухомої карти зоряного неба та телескопу.

Я – Мозговенко Єва, учениця 10 класу Красноріченської школи. Я збираюсь вступати до медичного університету, а для цього мені потрібні знання з природничих наук: хімії, біології, частково фізики. Особисто мені важко розуміти науку опираючись лише на теорію. Але вона мені потрібна. Саме тому ми зі своєю командою, що складається з трьох учнів та вчителя, розробили проект для того, щоб покращити учнівську зацікавленість через практичні заняття. Для цього ми поставили за мету створити у школі Коперник-центр, де поєднуватимуться різні природничі науки, проводитимуться наукові практикуми, майстер-класи, працюватиме школа екскурсоводів за програмою «Зоряний час» у планетарію.

Цей проект створений для учнів нашої школи та шкіл округу.

Ми хочемо всі теорії спробувати на практиці та поглибитись у науку, побачивши все своїми очима. Так нам буде цікавіше вчитися, природничі предмети стануть ближчими, а знання якісніші.

Для проекту ми вже:

 • провели моніторинг серед школярів, вчителів та батьків щодо основних потреб дітей;
 • визначилися з ідеєю проекту;
 • склали план його реалізації;
 • визначилися з необхідним обладнанням;
 • почали залучати людей до нашої ідеї.

Протягом року ми з командою залучатимемо учнів інших шкіл до незвичного, але водночас цікавого і захопливого навчання, проводитимемо в планетарії екскурсії та наукові практикуми, спрямовані на підвищення рівня навчання. Я б хотіла зв’язатися з Варшавським науковим центром Коперника, щоб заручитися підтримкою науковців центру. Нам важливі їхні поради та настанови. Серед наших планів є створення спільноти у соціальних мережах для зацікавлених у нашій ідеї дітей, педагогів, батьків.

Вже через рік, близько 140 учнів зі шкіл округу матимуть змогу долучитися до наших цікавих практичних занять та особисто брати участь у практикумах. Вони переконаються, що навчатися – це не складно, а цікаво та корисно.

Проект має зацікавити дітей, підвищити рівень навчання на 20%. Ми хочемо бачити щасливі обличчя дітей, які почнуть проявляти інтерес до глибокого вивчення природничих наук через практичні дослідження.

Нам необхідно придбати глобус-модель «Будова Сонця», глобус-модель «Зоряне небо», телурій (модель Сонце-Земля-Місяць), модель «Сонячна система», рухому карту зоряного неба та телескоп, аби мати можливість не тільки теоретично, а й практично вивчати природничі дисципліни, вчитися інтегрувати свої знання у життя.

Кожен крок наближає до мети. Крокуємо разом!

#copernicus

Проект розроблено в рамках освітньої програми «Сходини» за підтримки Проекту «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) у 14 містах Донецької та Луганської областей. У разі проведення авторами успішної краудфандингової кампанії проект буде співфінансовано у розмірі 25 000 грн.

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP