Menu

БОГАТИР – гурток вільної боротьби

Не профінансований
11%
До завершення
0 
днів залишилось
  • Зібрано:

    9,250
  • Бюджет:

    80,918
  • Доброчинців:

    23

На уроках дитина постійно відкриває для себе щось нове. Але що робити після уроків? До чого залучити дитину, щоб це було і цікаво, і корисно для здоров’я? Цим питанням часто задаються вчителі та батьки дітей у селі Євсуг Луганської області.

У школі працює вокальний гурток, і дітям там дуже подобається. Але багатьом хочеться ще й руху, фізичної активності – вони мріють про гурток вільної боротьби. Такий є у районному центрі, але громада села не має змоги відвозити туди на заняття маленьких євсужан.

Ми вирішили створити для дітей гурток з вільної боротьби “Богатир” у своєму селі. Заняття вільною боротьбою є чудовим засобом для попередження різноманітних недуг, пов’язаних з поставою, вони позитивно впливають на психо-емоційний стан дітей, допомагають їм здружитися.

Гурток будуть відвідувати:

people-01

– учні НВК “Веселка” віком від 4 до 16 років;

– молодь громади;

– батьки;

– вчителі НВК.

Вже зараз є понад 100 охочих, але ми не плануємо зупинятися на цьому. Організовуючи показові виступи на Днях здоров’я та інших спортивних святах, хочемо збільшити кількість вихованців.

Щоб втілити мрію дітей у життя, ми об’єднали зусилля громадської організації «Євсуг діє», ініціативної групи батьків, активістів громади та керівництва школи.

Що наша команда вже зробила для створення гуртка:

school-01

– Ми провели опитування серед батьків та дітей, молоді громади про бажання займатися в гуртку з вільної боротьби та набрали першу групу для тренувань.

– У НВК “Веселка” відведене окреме приміщення для організації роботи гуртка.

– Силами батьків та активістів в приміщенні розпочато ремонтні роботи.

– Ми домовилися про розміщення інформації про відкриття гуртка у друкованих ЗМІ та на інтернет-платформах – газета “Вісті Біловодщини”, “Луганщина.UA” та інших. Також плануємо розповсюджувати інформаційні листівки серед мешканців села.

medal-01НВК “Веселка” має кваліфікованого тренера, кандидата у майстри спорту, неодноразового чемпіона області серед ветеранів з вільної боротьби, що виховав не одне шкільне покоління чемпіонів з цього виду спорту. Серед його вихованців – 6 кандидатів у майстри спорту, чемпіон України і чемпіон світу серед кадетів.

 

trainer

Етапи реалізації проекту:

– залучивши кошти, ми закупимо всі необхідні матеріали і проведемо, силами батьків та громадських активістів, ремонт та облаштування відведеного приміщення у НВК;

– складемо розклад занять та поширимо інформацію про відкриття гуртка з вільної боротьби серед учнів і мешканців села;

– сформуємо групи та розпочнемо тренування;

– проведемо аналіз результатів – порівняємо отримані результи з поставленими цілями, проаналізуємо відгуки учасників проекту та батьків;

– проаналізуємо прогрес рівня оволодіння прийомами вільної боротьби.

– проведемо додатковий набір нових учнів до гуртка.

Що нам потрібно для реалізації проекту:

Власних сил та коштів  недостатньо для того, аби облаштувати виділену кімнату для занять вільною боротьбою.

room

З вашою допомогою ми плануємо придбати:

– будівельні матеріали, необхідні для проведення ремонтних робіт;

– борцівський килим;

Подальшу закупівлю необхідного спортивного інвентарю для повноцінної роботи гуртка з вільної боротьби “Богатир” будуть здійснювати батьки, громадські активісти та ГО “Євсуг діє”.

budget

Допоможіть бажанню наших дітей здійснитися!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment
Facebook
Twitter
YouTube
  TOP