Menu

AstroLviv

Частково профінансований
50%
До завершення
0 
днів залишилось
  • Зібрано:

    86,450
  • Бюджет:

    171,852
  • Доброчинців:

    34

Міжшкільна Міська Обсерваторія «AstroLviv» – це освітній і науковий простір, який поєднує в собі всі можливі ресурси потрібні для реалізацій амбітних наукових проектів. Базою для ММО буде школа східних мов та східних єдиноборств «Будокан», що розташована у центрі Львова. У нас є приміщення для цього і вже є певний рівень цифрової компетентності учнів та вчителів, що дасть змогу стартувати цей проект одразу по закінченню ремонтних робіт і наповнення освітнього простору необхідним устаткуванням.

Сучасний телескоп дозволить спостерігати і отримувати інформацію із космосу, програмне забезпечення дозволить цю інформацію опрацьовувати і трансформувати за допомогою 3д принтера у моделі небесних тіл чи цілих сузірь, або за допомогою програмного забезпечення перетворювати інформацію у кейс-уроки та ділитися ними з усіма учнями України.

Проект буде самоокупним, тобто ми у вільний від занять час зможемо надавати обсерваторію в користування молодим науковцям Львова та просто всім бажаючим подивитися на зорі.

На даному етапі ми вже маємо розроблений проектний план, 3д-візуалізацію цього простору, вже маємо 3Д- принтер і людей, які вміють з ним працювати –  це вчитель інформатики Василь Мельничук та учні школи.

Нам потрібно розробити проектно-кошторисну документацію, придбати телескоп, зробити ремонт приміщення у якому буде розташована ММО «AstroLviv» та запросити молодого науковця, зацікавленого у постійному доступі до телескопа та програмного забезпечення, котрий зміг би бути нашим лаборантом.

Зараз у Львові немає обсерваторії доступної простим людям, а найголовніше учням.  Ми прагнемо допомогти молодим науковцям реалізувати свої вміння, втілити задуми та мрії в життя.  Наш освітній простір об’єднає однодумців з різних шкіл Львівщини, а згодом і цілої України.

Найвищим показником успішності для нас буде те, що хтось із постійних відвідувачів нашого освітньо-наукового простору продовжить навчання за спеціальністю і працюватиме, як винахідник чи розробник у всесвітньовідомих компаніях, або стане засновником нової.

Ми є командою-переможцем хакатону «Технології. Як розвивати цифрову компетентність у школі?» та маємо стартовий капітал 20 000 гривень. Але потребуємо і вашої допомоги для повноцінної реалізації проекту.

#AstroLviv

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP