Menu

ART-LAB – територія мистецтва

Профінансований
101%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  25,159
 • Бюджет:

  25,000
 • Доброчинців:

  50

Мене звуть Тетяна Божок, я вчителька музичного мистецтва, художньої культури, ІК «Мистецтво» та творчий наставник вокального ансамблю «Горлиця».

Чому ми вирішили працювати над цим проектом?

Працюючи 13 років з учнями відчула, що сучасна молодь потребує багатовекторного творчого розвитку. Проте мистецтво у школі сьогодні – це достатньо консервативне явище, яке потрібно адаптувати до рівня запиту сучасного учня. Учням сьогодні необхідно вміти презентувати свою творчість, використовувати  вміти соцмережі для обміну думками та ідеями (Instagram, VK, Facebook, YouTube), вміло писати коментарі, есе, резюме, бути майстрами сторітеллінгу, обізнаним у сфері субкультур, створювати свою аудиторію шанувальників. Так і народилася ідея створення ART-LAB – унікального вільного простору, який надихає і доступний кожному. Тут хочеться творити, працювати і вдосконалюватись. Це місце цікавих зустрічей і корисних знайомств.

Buildingwork for the futureART-LAB об’єднує професіоналів в галузі мистецтва, наших випускників, а також творчих учнів, котрі чітко знають, яких змін потребує школа, бо саме вони є головними споживачами освітніх інновацій сьогодні. На відміну від традиційних гуртків, робота в ART-LAB відбувається у неформальній творчій атмосфері за ініціативою самих учасників, в якому кожен може бути і спікером, і ментором для інших.

На сьогоднішній день це ART-community близько 15 учасників у кожному клубі:

Literary-CLUB

Дизайн-CLUB

Dance-CLUB

Photo-CLUB

 RAP-CLUB

METAL-CLUB

Цікаво, що проведення майстер-класів, (не) уроків розподілилася за віковою диференціацією: діти-дітям, діти-дорослим, дорослі-дітям, дорослі-дорослим. Робота будується через обмін досвідом, де учень не боїться помилитися, а навпаки впевнений у своїх силах, відчуває підтримку та зацікавленість до прояву своєї творчості. Протягом навчального року планується залучати до участі в ART-LAB близько 250 учасників.

Buildingwork for the future (1)

А ж що отримають учасники ART-LAB?

Найперше, навички:

 • когнітивна і емоційна гнучкість (вміння переключатись з одного виду інтелектуальної та емоційної діяльності на інший),
 • критичне мислення (обговорювати та аналізувати результати творчості),
 • правило вільної ноги (учні приходять в ART-LAB за власним бажанням, без примусу),
 • орієнтація на допомогу  (під час майстер-класів учасники вчаться взаємодопомоги),
 • самонавчання (робота ART-LAB організована таким чином, що мотивує працювати над собою, в учасників з’являється вміння самодисципліни),
 • креативнісь

По-друге, учасники отримують задоволення від творчого процесу, яке здатне розрядити напругу, зняти агресію, сприяє виходу творчої активності.

Buildingwork for the future (2)Уся атмосфера ART-LAB пронизана СВОБОДОЮ – творчості, думки, бажань, емоцій, почуттів, слова, дії.

Ми щиро віримо, що мистецтво у школі має отримати нове дихання, віримо у те, що український освітній продукт може не поступатися якістю західному. Якщо подібна ART-LAB з’явиться у кожній школі, кожного міста України, ми зможемо врятувати мистецтво спільно через творчість учнів.

Buildingwork for the future (3)

Для чого нам краудфандингова кампанія?

Для створення сучасної творчої ART- атмосфери необхідно модернізувати кабінет музичного мистецтва відповідно дизайну запропонованого нам фахівцем-дизайнером. Ці роботи планується здійснювати за підтримки батьків-волонтерів, випускників.

На сьогодні для наповнення ART-LAB необхідно:

 • модельні парти /для ротаційних фокус-груп/;
 • безкаркасні крісла-груши /для зони відпочинку/;
 • мобільна магнітна дошка;
 • графічні планшети /Дизайн-CLUB/
 • наушники / для роботи Music-CLUB; RAP-CLUB, METAL-CLUB,Dance-CLUB/
 • МФУ /для роботи Photo-CLUB, PR-CLUB, Literary-CLUB/

Кошти із кампанії будуть використані на придбання:

1.1 МФУ-Canon Pixma MG 7740 with

Wi-Fi з СБПЧ

(http://rozetka.com.ua/canon_mg7740_white/p5704449/ )

 

5431грн.
1.2

 

Граф.планшет Wacom Intuos Art PT S North Blue  (http://rozetka.com.ua/wacom_cth_490ab_n/p4685807/)

 

4*3500=

14000 грн.

1.3  Навушники Sven GD-910V

http://rozetka.com.ua/sven_gd_910v/p157430/

 

10*240=

2400грн.

Для повноцінного функціонування ART-LAB вже сьогодні ми використовуємо наявні ресурси (2 ноутбуки, плазма, Sound система 2.1, активна акустична система, синтезатор, фотоапарат, фліп-чарт).

Інвестиції в мистецтво – це ознака добробуту і престижу, згадаймо відомих меценатів мистецтва: Мамонтова, Морозова, Трет’якових, Шептицького, Яцика, династію Ротшильдів, родину Рильських.

Підтримайте наш арт-проект! Допоможіть кожному учню долучитися до мистецтва!

 

Розкажить про проект в соціальних мережах:

1 Comment
 1. Тетяна Краснянська 15 Серпень 2016 at 17:11 - Reply

  Вітаю! Проект профінансовано! Мрії збуваються!)))

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP