Menu

А мама казала…

13%
До завершення
24 
днів залишилось
 • Зібрано:

  4,370
 • Бюджет:

  32,866
 • Доброчинців:

  24

Привіт! Ми група активних підлітків, які навчаються у Науковому ліцеї комунального закладу вищої освіти «Хортицька національна академія» під керівництвом вчителя Онищенко Ю.П. Побачивши, як наші однолітки на перервах втамовують голод шкідливими перекусами, ми вирішили діяти. 

Виникла ідея почати щось змінювати у цій «фастфудівській» ідеології. Для розв’язання цієї проблеми ми прагнемо створити соціальне шкільне підприємство з виготовлення смачних корисних перекусів у вигляді пастили та фріпсів. Фріпси ідеальний натуральний та корисний замінник чипсам. Основна цінність фріпсів полягає у концентрації унікальних природних антиоксидантів. Вони діють на організм людини комплексно швидко розщеплюють і виводять шлаки, токсини і важкі метали. Окрім того, антиоксиданти уповільнюють природне старіння організму і блокують вплив на клітини вільних радикалів. 

Пастила допомагає зберігати всі поживні речовини та корисні властивості фруктів чи ягід, адже виготовляється без термічної обробки, шляхом випаровування вологи при температурі до 40 градусів. Це дієтичний продукт, також рекомендований для дитячого харчування, як заміна цукерок, є низькокалорійними солодощами, тому що виготовлена з фруктового чи ягідного пюре.

Завдяки реалізації проєкту ми зможемо долучити до культури споживання корисної їжі та перекусів не тільки дітей нашої школи, але й батьків, вчителів, молодь та громадськість. З цим проєктом ми зможемо брати участь у ярмарках, благодійних заходах, інших проєктах ініціативи “Healthy Schools”, бо саме завдяки їй ми звернули увагу на свідоме ставлення до свого здоров’я.

Для реалізації проєкту наша команда перемогла у конкурсі та проходить навчання зі створення й організації соціального шкільного підприємства від “School of Me”. Виручені кошти з проєкту “Healthy Go!” плануємо витратити на закупівлю необхідного обладнання для виготовлення пастили та фріпсів. Найважливіший результат для нас це кількість дітей, які перейдуть з фастфудівських перекусів до корисних. Отже, ми вже знайшли приміщення і готові йти змінювати світ. Не вистачає лише Вашої підтримки!

Для реалізації проєкту нам потрібно:

 • Що потрібно

  Вартість, грн

  Кіл-ть

  Сума, грн

 • Дегідратор RawMid Modern RMD-10

  8820

  2

  17640

 • Блендер PHILIPS Avance

  4999

  2

  9998

 • Слайсер для овочів і фруктів

  360

  2

  720

 • Послуги Нової пошти

   

   

  400

 • Комісія платіжної системи та адмін. витрати GoF*

  12,5%

   

  4108

 • Всього:

   

   

  32866

* — якщо після оплати усіх перелічених товарів та послуг лишаться гроші, вони підуть на підтримку статутної діяльності ГО «Центр інноваційної освіти „Про.Світ“».

А мама казала, що пастила та фріпси – найсмачніший та найкорисніший перекус

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment

Leave a Comment

Your email address will not be published.

  TOP