Menu

3D-технології у школах

Не профінансований
1%
До завершення
0 
днів залишилось
 • Зібрано:

  1,050
 • Бюджет:

  79,200
 • Доброчинців:

  6

Ми заклад позашкільної освіти для дітей віком від 5 до 14 років “Дитячі наукові студії МАН”, місто Київ. Вже три роки навчаємо дітей різноманітним інноваційним дисциплінам, щороку беремо участь в освітніх фестивалях та виставках. Ми вже навчили більше двохсот дітей, але не плануємо зупинятись.

Цього разу об’єднались із вчителями загальноосвітніх шкіл і створили проект реалізації курсу 3D-моделювання та друку у двох школах України: спеціалізована школа із поглибленим вивченням інформаційних технологій №3 м. Києва (вчитель інформатики Олег Горбач) та Міський Кам’янець-Подільський ліцей, Хмельницької області (вчитель фізики Смольницький Юрій). Олег Горбач уже успішно реалізовує проект навчального курсу робототехніки у своїй школі і курс  3D-моделювання та друку став би для дітей невід’ємною складовою у реалізації STEM-проектів. Юрій Смольницький написав листа до Дитячих наукових студій МАН із проханням посприяти впровадженню такого курсу у Кам’янці-Подільському, оскільки його учні давно мріють побачити, як працює така технологія. Сам вчитель постійно працює із талановитими дітьми і вже більше 15 років готує переможців олімпіад та міжнародних конкурсів.

Впровадити курс 3D-моделювання та друку було ініціативою вчителів, а Дитячі наукові студії МАН зголосились допомогти реалізувати. 

3D-моделювання та 3D-друк: можливість матеріалізувати свої фантазії – мрія кожного з нас.

Усі ми з дитинства бажали мати «чарівну паличку», яка могла би втілювати наші ідеї в реальність.

IMG_20161230_182431[1]

Сьогодні, завдяки передовим технологіям 3D-друку, у нас та наших дітей з’явилась така можливість. На наших заняттях за допомогою програм для 3D-моделювання ми навчимо ваших дітей візуалізовувати свої задуми, та, навчивши працювати з 3D-принтером, втілювати їх в реальність.

Проводячи заняття в ігровій формі, ми робимо процес навчання надзвичайно захопливим, що покращує засвоєння матеріалу та допомагає дітям постійно відпрацьовувати ключові навички успішної людини: лідерство, комунікабельність, командна та самостійна робота, самопрезентація, відповідальність, цілеспрямованість, нестандартне мислення тощо.

З вашою допомогою ми можемо забезпечити ці чудові дві школи 3D-принтерами та програмами із навчального курсу.

Більше 25 дітей у Кам’янець-Подільському записались на такий курс, віком від 13 до 16 років, а в школі №3 у Києві охочі три вікові групи: 8-9 років, 10-12 років та 13-16 років. Діти уже чекають у своїх школах на бажане технологічне чудо!

У лютому Дитячі наукові студії МАН запросили вчителів познайомитись із технологією 3D-моделювання та друку ближче і пройти вступне заняття. Вони випробували себе, адже для них, як і для дітей – це теж нова дисципліна. Вражені можливостями розвитку дитячої креативності та просторового мислення за допомогою курсу 3D-моделювання та друку, вчителі готові до роботи!

Без названия2

За умовами проекту:

 

Вчителі та школи отримають: Умови реалізації:
Програму, розраховану на 72 години (1 академічний рік) з описом кожного заняття (презентація, відео матеріали, додаткові завдання). Комп’ютерний клас з комп’ютерами або ноутбуками.

Технічні характеристики:

 • Windows 7 and up (32-bit or 64-bit); which version do I have?
 • Intel® Pentium® 4 or AMD Athlon® 64 or later with 2 GHz+ processor; or compatible
 • 2+ GB RAM (1.5 GB minimum)
 • 1.5+ GB free disk space (for installation)
 • Direct3D® 9 or 10 graphics support with 64+ MB

АБО

Mac system requirements

 • Apple® Mac OS® X, version 10.7+ with 64-bit Intel processor
 • Apple® Mac® Pro 4.1+, 5.1+ (MacBook Pro 6.1+ recommended); iMac® 8.1+ (iMac 11.1+ recommended)
 • 3 GB of RAM (4 GB recommended)
 • 2.5 GB free disk space for download and installation (3 GB recommended)
 • 1280×800 display with true color (1600×1200 with true color recommended)
 • All Mac OS X supported operating system languages

Підключення до інтернету.

3D-принтер
інструкції з використання
набір інструментів для роботи з 3д принтером
0.5 кг. PLA.
необхідне ПЗ – у відкритому доступі.

Усі кошти, зібрані на платформі будуть скеровані на витратні матеріали для навчального курсу

Записати

Діти зможуть створити власні 3D-проекти та представити їх у серії освітніх фестивалів та виставок як то Мистецький Арсенал Ідей або ж Kyiv Mini Maker Fair і отримати дипломи мейкерів.

Без названия

За два роки Дитячі наукові студії МАН, а це 19 супервикладачів і авторів нових освітніх курсів, методик та технологій, не тільки цілий рік навчають дітей у позашкільний час, а встигли провести такі заходи :

 • Міський табір 2016 “Модель розумного міста”, проект був підтриманий громадською ініціативою Kyiv Smart City.
 • Два табори в Пущі-Водиці 2016 для дітей віком від 8 років: “Smart House” та “IoT стартапи”.
 • Три табори «Переможців», благодійні табори створені та проведені за підтримки БФ “Запорука” для дітей, що побороли ракові захворювання.
 • Осінній табір “Створення технологічного квесту”, що був спрямований на вивчення поняття соціально відповідальне підприємництво та допомогу стартапу OPEN WORLD, що реалізує аудіо мережу маячків для незрячих людей з метою покращити їх орієнтацію у інфраструктурі міста.

Більш детальна інформація про курси :

http://naukovistudii.org.ua/Course/Groups/a0b648ec-bb78-e611-80ba-0022198debbc

Давайте зробимо технології доступними кожному!

Розкажить про проект в соціальних мережах:

0 Comment
  TOP